Kērlinga sezona noslēdzas ar SK OB/Regža uzvaru
Sestdien, 21. maijā, noslēdzās pēdējās oficiālās 2015./2016. gada sezonas kērlinga sacensības - Latvijas čempionāts jauktajām komandām. Par tā uzvarētāju kļuva komanda SK OB/Regža, kas finālā ar 6:5 pārspēja savus kluba biedrus SK OB/Freidensons. Bronzas godalgas izcīnīja LKK/Abrickis, kas spēlē par 3. vietu ar 5:2 uzvarēja komandu RKK/Rudzītis.
 
Vienā dienā tika aizvadītas gan pusfināla spēles, gan izšķirošās cīņas par medaļām. Līdzšinējie čempioni un pamatturnīra spēcīgākā komanda LKK/Abrickis pusfinālā ar 5:7 tikai pēdējā endā piekāpās pamatturnīra ceturtajai spēcīgākajai vienībai SK OB/Freidensons. Savukārt otrā pusfinālā pamatturnīra otra spēcīgākā komanda RKK/Rudzītis ar 3:5 bija spiesti atzīt SK OB/Regža pārākumu.
 
Bronzas spēli RKK/Rudzītis iesāka veiksmīgāk, pārtraukumā pēc ceturtā enda dodoties ar minimālu pārsvaru 2:0. Spēles otrajā pusē komandai punktus vairs neizdevās izcīnīt un bija jāatzīst LKK/Abrickis uzvara ar 2:5.
 
Finālā spēles sākums labāk padevās Renāra Freidensona vadītajai komandai, pēc otrā enda panākot 3:1. Pretinieki gan līdz pārtraukumam paspēja atjaunot līdzsvaru uz tablo - 3:3. Ļoti neveiksmīgs komandai SK OB/Freidensons izrādījās piektais ends, kad pēdējais metiens, liekot mājā, bija pārāk stips un komanda nonāca iedzinējos - 3:5. Kaut gan nākamajos divos endos izdevās panākt neizšķirtu 5:5, galavārds tomēr piederēja Anša Regžas skipotajai komandai, ieliekot akmeni precīzi mājas centrā un uzvarot spēli 5:6.
 
Uzvarot Latvijas jaukto komandu čempionātā, komanda SK OB/Regža (Ansis Regža, Dace Regža, Aivars Gavars, Antra Zvane) ir izcīnījusi tiesības piedalīties Pasaules jaukto komandu čempionātā Kazaņā, Krievijā no 15. līdz 22. oktobrim.
 
Visu spēļu rezultāti ir pieejami šeit. Visas spēles norisinājās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h.
 
Jaukto komandu sacensības tiek aizvadītas pēc tradicionālā kērlinga noteikumiem, bet komandā ir jāstartē pa diviem dalībniekiem no katra dzimuma.
 
Kopvērtējums:
1. SK OB/Regža
2. SK OB/Freidensons
3. LKK/Abrickis
4. RKK/Rudzītis
5. LKK/Veidemanis
6. JKK/Rēdlihs
7. KKR/Vonda
8. KKR/Gray
 
4. vieta - RKK/Rudzītis: Jānis Rudzītis, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere, Jeļena Rudzīte
 
3. vieta - LKK/Abrickis: Aldis Abrickis, Rasa Lubarte, Ineta Mača, Andris Bremanis. Ārpus kadra treneris Artūrs Gerhards.
 
2. vieta - SK OB/Freidensons: Renārs Freidensons, Edgars Mucenieks, Megija Graumane, Evita Regža
 
1. vieta - SK OB/Regža: Aivars Gavars, Dace Regža, Antra Zvane, Ansis Regža

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji