Jaukto pāru kērlinga turnīrā uzvar skoti, latvieši sestie
Ar Skotijas izlases Aitken/Mouat uzvaru 8:2 pret Krievijas izlasi Bryzgalova/Krushelnitskiy noslēdzies Kērlinga Čempionu tūres (CCT) jaukto pāru kērlinga turnīra Latvian Mixed Doubles Curling Cup, kas no 31. marta līdz 3. aprīlim risinājās Kērlinga hallē Rīgā.
 
Krievijas pāris izcīnīja uzvaras visās piecās pamatturnīra spēlēs, bet fināla neatrada atgumentus pret lielisku spēli aizvadījušo Skotiju. Spēle par trešo vietu Ķīnas izlase Wang/Ba ar 10:3 pārspēja Vācijas izlasi Schoepp/Schoepp.
 
No Latvijas pāriem vislabāk nostartēja Latvijas vicečempioni Linde Veidemanis, kas piecās spēlēs guva trīs uzvaras un ieņēma 6. vietu. Divas uzvaras un neizšķirtu piecās spēles guva Trubačs-Boginska/Purmalis (8. vieta), savukārt Latvijas izlase Rudzīte/Zentelis turnīru noslēdza 9. vietā ar divām uzvarām. Latvijas ceturtais pārim Zīle/Rēdlihs viena uzvara deva 15. vietu.
 
Kopumā turnīrā piedalījās 16 pāri, starp kurām bija 9 valstu nacionālās izlases, kuras no 15. līdz 23. aprīlim piedalīsies Pasaules jaukto pāru čempionātā Karlstadē, Zviedrijā, kurā tiks dalīti pirmie olimpiskie punkti uz 2018. gada Olimpiskajām spēlēm.
 
Plašāka informācija par sacensībām ir pieejams turnīra mājaslapā www.kerlingahalle.lv/lmdcc/.
 
Kērlinga jaukto pāru disciplīna pirmo reizi ir iekļauta 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā. Pjenčanas spēlēm kvalificēsies astoņi labākie pāri pēc 2016. un 2017. gada Pasaules čempionātu rezultātiem, kas tiks aizvadīts 15.-23. aprīlī Karlstadē, Zviedrijā.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji