Sestdien sāksies piecpadsmitais Latvijas čempionāts kērlingā
No 23. līdz 30. janvārim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h tiks aizvadīts jau piecpadsmitais Latvijas čempionāts kērlingā vīriešu un sieviešu konkurencē. Šogad čempionātam ir pieteikušās 8 vīriešu un 6 sieviešu komandas.
 
Šis būs pirmais gads, kad čempionāts tiks aizvadīts vienā nedēļā, lai nodrošinātu apstākļus maksimāli pietuvināti Eiropas un Pasaules čempionātu izspēles kārtībai.
 
Komandas aizvadīs 10 endu viena apļa spēles, bet pusfinālā iekļūs tikai četras labākās katra dzimuma komandas. Pusfinālu uzvarētāji sacentīsies finālā, bet zaudētāji cīnīsies par bronzas godalgām. Latvijas čempioni izcīnīs tiesības pārstāvēt valsti Eiropas un Pasaules čempionātos nākamajā kērlinga sezonā.
 
2015. gadā par Latvijas čempioniem kļuva vīriešu komanda A41/Gulbis un sieviešu komanda Nicoll/Regža.
 
Visu spēļu rezultātiem būs iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas (LKA) mājaslapā www.curling.lv. Spēļu interneta translācijas tiks nodrošinātas Livestream servisā: livestream.com/kerlings/, bet 30. janvāra finālspēles tiks translētas ar komentāriem latviešu valodā arī sportacentrs.com televīzijā un mājaslapā.
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit.
 
Pieteiktās komandas, vīrieši:
A41/Gulbis
KKR/Trukšāns
Junkers/Smilga
JKK/Rēdlihs
JKK/Bērziņš
RKK/Rudzītis
TKK/Bremanis
TKK/Vaivods
 
Pieteiktās komandas, sievietes:
Nicoll/Regža
LKK/Mača
LKK/Linde
JKK/Rudzīte
RKK/Kāpostiņa
JKK/Staša-Šaršūne

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji