Sākas pieteikšanās Ventspils Kausam 2015
Sveicināti, kērlingisti!
 
Esat laipni aicināti Ventspilī 27. - 29. augustā piedalīties starptautiskajā turnīrā „Ventspils kauss 2015”!
 
Jau četrpadsmito gadu Ventspils kērlinga klubs sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils” organizē kērlinga turnīru „Ventspils kauss”, kas, tāpat kā visus iepriekšējos gadus, notiks Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē. Turnīra ledus sagatavošanas konsultants - kērlinga ledus meistars Artis Zentelis.
 
Ventspils kausa izcīņā tiek gaidītas 16 - 24 komandas, katrai komandai garantētas 5 spēles. Turnīra sākums – ceturtdienas vakarā, 27.augustā plkst.17:00, noslēgums - sestdienas vakarā, 29.augustā ar apbalvošanas pasākumu un kopīgu atpūtas vakaru.
 
Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 2015.gada 9.augustam - aizpildīta pieteikuma anketa nosūtāma uz e-pastu: dace.abelite@gmail.com.
 
Vairāk par turnīra „Ventspils kauss 2015” norisi lūdzam skatīt pielikumā, kā arī Ventspils kērlinga kluba mājas lapā www.ventcurling.lv vai https://www.facebook.com/VentspilsCurlingCup .
 
Papildus informācija pa tālruni +371 26327775, Dace Ābelīte.
 
Šī ir ne tikai lieliska iespēja piedalīties kērlinga turnīrā, bet arī apmeklēt sportam un ģimeņu atpūtai draudzīgu pilsētu Baltijas jūras krastā www.visitventspils.com.
 
Uz tikšanos Ventspilī,
Jūsu Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji