​​Zināms fināla četrinieks Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionātā
Latvijas jaukto pāru čempionātā aizvadīts pamatturnīrs pēc kura ir noskaidrotas četras komandas, kas 23. maijā aizvadīs izslēgšanas spēles.
 
Pamatturnīrā, kas tika aizvadīts 10.-11. un 16.-17. maijā, piedalījās astoņas komandas, aizvadot viena apļa turnīru. Par līderi kļuva komanda JKK/Zentelis, kas septiņās spēlēs piedzīvoja tikai vienu zaudējumu, otro vietu ieņēma JKK/Smilga ar diviem zaudējumiem, savukārt trešajā vietā finišēja trīs komandas ar četriem panākumiem septiņās spēles.
 
Pateicoties savstarpējās spēlēs gūtajiem panākumiem RKK/Rudzītis finišēja trešajā vietā, bet LKK/Abrickis pārspēlē ar 9:4 uzvarēja SK OB/Freidensons, nodrošinot ceturto vietu. Visu spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams šeit.
 
Pusfināli (JKK/Zentelis pret LKK/Abrickis; JKK/Smilga pret RKK/Rudzītis) tiks aizvadīti 23. maijā pulksten 10, uzvarētāji un bronzas godalgu ieguvēji tiks noskaidroti pulksten 14Pilns spēļu grafiks ir pieejams šeit. Spēļu rezultātiem būs iespējams sekot Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā, video tiešraides būs pieejamas šeit.
 
Latvijas čempioni izcīnīs tiesības pārstāvēt Latviju Pasaules jaukto komandu čempionātā, kas 12.-19. septembrī notiks Šveices galvaspilsētā Bernē.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji