Papildināts - Jauktā kērlinga izlase startēs Eiropas čempionātā Dānijā
Eiropas Jaukto komandu čempionāts no 13. līdz 20. septembrim norisināsies Kopenhāgenā, Dānijā. Latvija šajās sacensībās piedalījusies kopš to pirmsākumiem 2005. gadā, labāko sniegumu parādot 2006. gadā, kad tika izcīnīta devītā vieta.
 
Desmitajā čempionātā Latvija spēlēs B grupā kopā ar Angliju, Čehiju, Krieviju, Poliju, Skotiju, Slovākiju un Šveici. Kopumā sacensības piedalīsies 25 komandas, ceturtdaļfinālā iekļūs divas labākās komandas no katras grupas un divas labākās trešo vietu ieguvējas.
 
Pirmā grupu turnīra spēle Latvijai paredzēta 14. septembrī pulksten 19 pret Slovākiju

Par pirmajiem iespaidiem no Dānijas ziņo komandas treneris Raimonds Vaivods

Par 1. dienu:
Labā un ļoti draudzīgā gaisotnē ir aizvadīts pirmais vakars. Esam iekārtojušies mazā, bet ļoti skaistā zvejnieku ciematā Dragor, kas atrodas 15 min. braucienā no Tarnby kērlinga halles. Ciemats ir ievērojams ar skaistu vēsturisko apbūvi un jahtu ostu. Vienlaikus mums viesnīcā kaimiņos ir iekārtojusies Baltkrievijas MIX komanda. Informācija par notiekošo EMCC uz ielām un kontaktējoties ar cilvēkiem faktiski nav. 
 
Sestdien aizvadīsim iesildīšanos uz ledus, kurā viens no galvenajiem uzdevumiem būs izpētīt C celiņu uz kura Latvija aizvadīs pirmās divas spēles. Informācijas par pirmo pretinieku Slovākiju ir visai maz. Slovākijā kērlinga sezona ir sākusies un specializētā kērlinga halle ir atvērta no pagājušās sestdienas. Divi spēlētāji pāris gadus atpakaļ ir piedalījušies EJCC, bet par pārējiem spēlētājiem un komandas rezultātiem informācija nav pieejama.
 
Par grupas galvenajām favorītēm ir uzskatāmas Šveices un Skotijas izlases, savukārt cīņā par atlikušo vietu zem saules cīnīsimies arī ar Čehijas, Krievijas, Anglijas, Polijas un Slovākijas izlasēm. Izvērtējot mūsu grupas komandu sastāvus ievērības cienīgs fakts ir tas, ka būsim vecākā (pēc vidējā vecuma) komanda savā grupā, kā arī fakts, ka pārējās komandās startēs esošie un bijušie EJCC un WJCC dalībnieki.
 
Par 2. dienu:
Esam aizvadījuši pirms turnīra iesildīšanos, novērtējuši grupas pretiniekus, kā arī piedalījušies pēdējā EMCC komandu sapulcē. Ledus celiņus un akmeņus raksturo liels kritums (māja ~10 -12 pēdas), ātrums un agresivitāte. Liels izaicinājums ledus meistariem ir A un E celiņš, kā arī augstais gaisa mitrums un ventilācijas problēmas hallē. 
Komandu sapulcē WCF pārstāvji informēja, ka izmaiņas WCF noteikumos stāsies spēkā no 2015.gada 1.janvāra un šajā EMCC netiks piemērotas.
Šodien atzīmējam komandas skipa K.Smilgas dzimšanas dienu. Apsveicam!
 

Latvijas izlases sastāvs: Kārlis Smilga, Iluta Linde, Arnis Veidemanis, Vineta Smilga. Treneris Raimonds Vaivods.

Latvijas jauktā kērlinga izlase sacensībās piedalās ar Latvijas Kērlinga asociācijas, LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Isostar atbalstu.

 

Spēļu kalendārs:

14.09.2014. 13:00 Slovākija

14.09.2014. 21:00 Skotija

15.09.2014. 17:00 Anglija

16.09.2014. 09:00 Šveice

17.09.2014. 09:00 Čehija

18.09.2014. 09:00 Krievija

18.09.2014. 17:00 Polija

 

Spēļu rezultāti un cita informācija:

www.emcc2014.com

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji