Latvijas MIX izlase startē Dumfries Ice Bowl Open

Latvijas jaukto komandu kērlinga izlase (SK OB/Regža) gatavojoties Eiropas čempionātam piedalās Dumfries Ice Bowl Open.

Komentāru par pirmās dienas iespaidiem sniedz komandas vice-skips Evita Regža:

„Mums ir tas prieks pirmajiem uzsākt atbalstīt LKA prezidenta J.Rudzīša aicinājumu un paust savus iespaidus un dalīties informācijā par ceļu uz Eiropas Mix čempionātu. Šajā nedēļas nogalē piedalāmies Dumfries Ice Bowl Open turnīrā (Scottish Curling Tour pirmais posms) Skotijas dienvidos. Pirmajā vakarā pēc treniņa uz ledus nobaudām indiešu virtuvi, jo tā ir vienīgā vieta, kur var dabūt siltu ēdienu pēc plkst.22.oo, kas pēc Latvijas laika ir jau pusnakts.

Atkal esam visi kopā satikušies, lai izbaudītu kopā būšanu uz ledus. Pirmais iespaids par šo vietu un turnīru – labs, ko neapšaubāmi papildina arī pirmā uzvara ar 13:2 pār J.Russel komandu. Hallē ir 6 celiņi, kas pirms pāris gadiem vēl bija boulinga zāle. Kērlings arī jauniešu vidū ir populārāks par boulingu, ko spēlējot tikai veci opīši. Kā teica Russel: „Boulings nav interesants, jo tur nevar berzt.” Ledus ir ātrs un bez pārsteigumiem. Dzīvojam jaukā viesu mājā, kur brokastīs „tieši tev” pagatavo iepriekšējā vakarā pasūtīto maltīti.

Liels prieks par otrās spēles rezultātu – neizšķirts, jo pretī stājas iespējams turnīra spēcīgākā komanda ar L.Gray priekšgalā. Viņa jaunajai komandai pievienojušies 2 spēlētāji, kas vēl pagājušā sezonā spēlēja kopā ar D.Murdoch. Arī vakara spēlē, kas beidzās pēc Latvijas laika pusvienos naktī, pretī stājās stiprs pretinieks – tā brīža grupas līderi. Uzvarētājs tika noskaidrots tikai ar Anša pēdējo akmeni – būt vai nebūt! Mums par prieku – izdevies metiens, labi berzēji, komunikācija un labi novadīts promotion metiens, kas vainagojās ar uzvaru – urrā!

Pēc pirmās dienas – 2 uzvaras un 1 neizšķirts, kas ļauj ierindoties grupas augšgalā un cerēt pēc šīs dienas 2 spēlēm uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā un uz vēl 3 spēlēm arī svētdien!

Veiksmi visiem Amatieru līgas 1.kārtā!”

Turnīra rezultātiem online režīmā var sekot http://www.dibca.co.uk/DiBCA/openlive.html

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji