Trešā Eiropas kērlinga čempionāta diena noslēdzas ar sieviešu izlases zaudējumu

Šodienas vakara spēlē Latvijas sieviešu izlase tikās ar Eiropas čempionāta A grupas debitantēm no Čehijas, bet neskatoties uz to nespēja vērst par labu savu veiksmi. Jau pirmajā endā tika zaudēti četri punkti un neskatoties uz vienu atgūto punktu otrajā endā, kas deva cerības uz ātru atgūšanos un pozitīvām rezultāta izmaiņām mūsu komandai pietrūka veiksmes un spējas pārlauzt spēles gaitu, jo jau nākamajā endā tika zaudēts vēl trīs punkti. Pie rezultāta 7 - 1 trešā enda beigās Čehijas komanda pārslēdzās uz spēli, kas bija orientēta uz rezultāta saglabāšanu. Tieši tas mūsu pretiniecēm arī izdevās un gala rezultāts pēc sešiem endiem 10 - 1.

Latvijas sieviešu kērlinga izlase savu pirmo šodienas spēli aizvadīja ar Krievijas sportistēm. Mūsu kērlingistes nespēja uzveikt Krievijas valstsvienību, kura pēc negaidītā zaudējuma pirmajā čempionāta spēlē pret Čehiju ir uzvarējusi nākamās trīs spēles, zaudējot sešu endu spēlē 10 - 2.

Vīriešu konkurences otrajā dienas spēlē Latvijas valstsvienība tikās ar 2010. gada Eiropas kērlinga čempionāta sudraba godalgas ieguvējiem no Zviedrijas. Spēlē pret vienu no 2011. gada Eiropas čempionāta favorītiem Latvijas izlase parādīja lielisku cīņas sparu un meistarību, jau pirmajā endā iegūstot divu punktu pārsvaru, kuru gan Zviedrijas komanda nākamajos divos endos, kuros ieguva pa punktam katrā, panāca vienādu rezultātu uz ko mūsu komanda atbildēja ar iegūtu punktu ceturtajā endā panākot rezultātu 3 - 2. Piektajā endā Zviedrijas izlasei izdevās iegūt divus punktus un pārņemt vadību spēlē 4 - 3, kaut gan jau nākamajā endā Latvijas komanda atkal panāca neizšķirtu. Nākamajos divos endos notika apmaiņa ar punktiem un astotā enda beigās rezultāts ir 6 - 6. Devītajā endā pieļaujot dažas kļūdas Latvijas komanda nespēja izmantot hammera priekšrocības un iegūt punktus kas ļautu izdarīt spiedienu uz Zviedrijas komandu, kura spēja izmantot savu pieredzi lai iegūtu tai nepieciešamo punktu.

Dienas pirmajā spēlē Latvijas vīriešu izlase tikās ar Šveices valstsvienību. Mūsu komandai līdz uzvarai pietrūka pavisam nedaudz, jo pēc sestā enda beigām, kad Latvijas komanda vēl atradās iedzinējos ar rezultātu 3 - 2. Septītajā endā, gluži tā pat kā devītajā endā, tika iegūti divi punkti un sākoties pēdējam, desmitajam, endam rezultāts 6 - 4 vēl liecināja par Latvijas vīriešu komandas otro uzvaru Eiropas čempionāta A grupā, bet ļoti neveiksmīgi aizvadīts ends, apvienojumā ar Šveices komandas precizitāti ļāva mūsu pretiniekiem iegūt nepieciešamos trīs punktus un "izraut" uzvaru no Latvijas komandas rokām ar rezultātu 7 - 6.

Rītdien Latvijas vīriešu izlasei ir paredzētas divas spēles - pirmā pret Itālijas izlasi (pulksten 11:00 CET) un otra pret ļoti spēcīgo Skotijas komandu (pulksten 20:00 CET). Savukārt sieviešu komandu konkurencē tiks aizvadīta tikai viena spēle un Latvijas komandas pretinieces būs Šveices sportistes (pulksten 16:00 CET).

Čempionāta kopvērtējums vīriešu konkurencē pēc piecām spēlēm:

Rank  

 

Team

 

  Games

  Wins

  Losses

 

1    

 

DEN - Denmark    

 

5    

4    

1    

   

1    

 

GER - Germany    

 

5    

4    

1    

   

1    

 

SWE - Sweden    

 

5    

4    

1    

   

4    

 

NOR - Norway    

 

5    

3    

2    

   

4    

 

SCO - Scotland    

 

5    

3    

2    

   

4    

 

SUI - Switzerland    

 

5    

3    

2    

   

7    

 

CZE - Czech Republic    

 

5    

2    

3    

   

8    

 

FRA - France    

 

5    

1    

4    

   

8    

 

LAT - Latvia    

 

5    

1    

4    

   

10    

 

ITA - Italy    

 

5    

0    

5    

   

 

Čempionāta kopvērtējums sieviešu konkurencē pēc sešām spēlēm:

Rank  

 

Team

 

  Games

  Wins

  Losses

 

1    

 

SWE - Sweden    

 

6    

6    

0    

   

2    

 

DEN - Denmark    

 

6    

5    

1    

   

3    

 

RUS - Russia    

 

6    

4    

2    

   

3    

 

SCO - Scotland    

 

6    

4    

2    

   

5    

 

GER - Germany    

 

6    

3    

3    

   

6    

 

CZE - Czech Republic    

 

6    

2    

4    

   

6    

 

ITA - Italy    

 

6    

2    

4    

   

6    

 

SUI - Switzerland    

 

6    

2    

4    

   

9    

 

LAT - Latvia    

 

6    

1    

5    

   

9    

 

NOR - Norway    

 

6    

1    

5    

   

Latvijas kērlinga asociācija vēlas pateikties Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Izglītības ministrijas sporta departamentam, Latvijas Sporta Federāciju Padomei un visiem privātajiem atbalstītājiem par palīdzību, kas tika sniegta gatavojoties Latvijas valstsvienību startam Eiropas čempionātā.

Fotogrāfijas autortiesības pieder WCF/Richard Gray

Tagad visi ikski sazmiegti par meitenem! TURAS! Pagaidam izskatas labi!
2011-12-06 15:02:00
Hip-hip-urraa!!! Juhuu!!! Super!!! Man sodien trenins iesakas ar smaidu - PALDIES!!!
2011-12-06 15:01:36
RR monstri... Likās jau ka būs iepriekšējā gada scenārijs, bet tomēr mūsējie laiza spēli un vinnēja malači
2011-12-06 13:18:34
Viss notiek tagad! ;)
2011-12-06 10:35:48
Pirmais :) Atzīstaties, kurš uzkāra curlit.com live rezultātus :(
2011-12-06 10:19:53

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji