Latvijas ratiņkrēslu kērlinga izlase noslēdz Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru ar zaudējumu
Latvijas komanda spēli uzsāka uzmanīgi, bet spēlējot bez kļūdām, katrā no pirmajiem diviem endiem iegūstot pa vienam punktam. Pēc otrā enda veiksme un koncentrācija mūsu komandu pameta uz nākamajiem četriem endiem kuros tika zaudēti seši akmeņi un rezultāts sestā enda beigās 6:2 Šveices komandas labā. Septītajā endā Latvijas komanda atguva divus akmeņus panākot 4:5, bet tomēr astotajā endā tiek pieļautas nelielas kļūdas kuras ļauj Šveices komandai panākt uzvaru ar 9:4.

Kopumā turnīrā Latvijas komanda aizvadīja astoņas spēles, gūstot divas uzvaras un piedzīvojot sešus zaudējumus. Šī bija tikai otrā reize, kad Latvijas komanda piedalās Pasaules ratiņkrēslu kērlinga čempionāta kvalifikācijas turnīrā un spēle ko rādīju mūsu komanda liek cerēt uz labākiem panākumiem nākamajos kvalifikācijas turnīros un cerams arī drīzu dalību Pasaules ratiņkrēslu kērlinga čempionātā.

10. novembrī par tiesībām piedalīties Pasaules ratiņkrēslu kērlinga čempionāta cīnīsies Slovākijas, Itālijas, Vācijas un Somijas komandas. Tikai divas komandas iegūs ceļazīmes dalībai Pasaules čempionātā.

Kvalifikācijas turnīra kopvērtējums pēc grupu apļa izspēles -

1.Italy 7-1
2.Slovakia 5-3
3.Finland 5-4 (won tie-breaker)
4.Germany 5-4 (won tb)
5.Denmark 4-5 (lost tb)
6.Switzerland 4-5 (lost tb)
7.Czech Republic 3-5
8.Japan 3-5
9.Latvia 2-6

Latvijas valstsvienības sastāvs - Aleksandrs Dimbovskis (Skips), Ojārs Briedis, Poļina Rožkova, Māris Dzelzskalns, rezervē Vita Miezīte, treneris Artis Zentelis.

Latvijas kērlinga asociācija un Latvijas ratiņkrēslu kērlinga izlase vēlas pateikties VAS „Latvijas dzelzceļš” un Latvijas Paraolimpiskai Komitejai par izrādīto atbalstu.
Sacensību rezultātus un arī spēles tiešraidē varēs redzēt oficiālajā sacensību organizatoru interneta vietnē www.curling.fi

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji