Trukšāna komanda aizcīnās līdz finālam Tallinā, uzvar somi

Trīs Latvijas vīriešu komandas no 27. līdz 29.septembrim Tallinā, Igaunijā sacentās “WCT Tallinn Mens Challenger 2019” turnīra titulu. Mārtiņa Trukšāna vadītā komanda nodrošināja sev fināla spēli, tomēr tajā ar 3:7 piekāpās Jermu Pollanena Somijas komandai.

Pasaules kērlinga tūres (PKT) posmu Tallinā uzsāka 15 komanda, tostarp trīs mūsējās – “Team Truksans”, “Team Regza” un “Team Smilga”. Vistālāk no visām tika Trukšāna komanda. Lai gan, uzsākot grupu turnīru, pirmā spēle tika zaudēta, tomēr visās nākamajās tika gūtas uzvaras, kas deva iespēju turpināt cīņu ceturtdaļfinālā. Tur pārliecinoši (9:4) tika pārspēti šveicieši, bet pusfinālā sīvā cīņā, nozogot punktus divos pēdējos endos, izdevās tikt galā ar Dānijas komandu (5:3).

Finālā Trukšāna komanda vēlreiz tikās ar Pollanena komandu no Somijas, pret kuriem tika gūts vienīgais zaudējums. Šoreiz spēle tika uzsākta veiksmīgāk, nozogot divus punktus pirmajā endā. Turpinājumā somi pārņēma vadību, ko mūsējiem neizdevās atspēlēt. Gala rezultātā tas noveda pie otra zaudējuma (3:7) šai pašai komandai, kura kļuva par “WCT Tallinn Mens Challenger 2019” turnīra titula ieguvēju.

Trešo vietu izcīnīja Mikela Krauzes komanda no Dānijas, kura ar 6:3 uzveica Vācijas Marka Muskatevica komandu.

Ar divām uzvarām četrās spēlēs arī Anša Regžas komandai izdevās tikt sacensību ceturtdaļfinālā. Tas viņiem izvērtās gaužām neveiksmīgs, jo ar 0:8 nācās atzīt sakāvi pret šī turnīra 3.vietas ieguvējiem Krauzi no Dānijas.

Visvājāk šo turnīru aizvadīja Kārļa Smilgas komanda, kura vistuvāk uzvarai bija pašā pirmajā turnīra spēlē, zaudējot ekstra endā. Diemžēl četri zaudējumi grupu turnīrā liedza pacīnīties par ko vairāk.