Latvijas mix izlasei pirmā uzvara EMCC

Latvijas jaukto komandu kērlinga izlase ar uzvaru pret spēcīgo Somijas valstsvienību ir uzsākusi dalību Eiropas jaukto komandu kērlinga čempionātā (EMCC). Latvijas izlase dominēja pirmo spēles pusi, pirmajos četros endos panākot rezultātu 7 - 1. Nākamajos trīs enods Somijas komanda spēja atgūt tikai divus punktus un spēle tika pārtraukta pirms astotā enda ar pārliecinošu Latvijas sportistu uzvaru 7 - 3.

Spēles gaitu komentē komandas vice-skips, Evita Regža:

"Spēli uzsākām pārliecinoši un uzreiz uzspiedām savu spēles stilu. Treniņā novērojām, ka viņiem labāk padodas teiki. Tas arī apliecinājās spēlē, spēles pirmajā pusē mājas metieni bija par stipru, īpaši otrajam numuram. Un arī mūsu labs izpildījums noveda pie rezultāta pēc 4 endiem 7:1. Spēli turpinājām uz tīru māju. Tas vairāk/mazāk veiksmīgi izdevās un somiem nebija iespēju paņemt vairāk par vienu akmeni.

Turiet īkšķus tālāk!"

Nākamā Latvijas komandas spēle ir paredzēta šodien, 01.10.2012., pulksten 16:00 pret Austrijas valstsvienību.

Fotogrāfijas © Renārs Freidensons

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Jūs tur kādam organizatoram taisno iedododat, lai dusmas noslāpētu. Sen nav bijis čempionāts ar šādu rezultātu servisu.
2012-10-01 20:42:41
Jaa, zaudeejums 1:8, tomeer 4 ieraavaam riskeejot. 6. endaa pie 1:4 ar hammeru vajadzeeja noteikti divus, bet AUT viss sanaaca un mums beigas nenospiideeja. Lai nu kaa - AUT tieshaam speeleeja labi. Nekas traks nav noticis, jaaturpina speeleet :)
2012-10-01 20:00:34
Ja var ticēt mājas lapas informācijai (īsti neticu, kamēr Roberts neapstiprinās), tad zaudējums 1-8. Interesanti, ka ar Austriju MIX čempionātos šī ir pirmā tikšanās. Man šī komanda vienmēr likusies savāda- bez zvaigznēm (ja neskaita Anas kalendārus), bez A grupas spēlētājiem, bet jau 3x spēlējuši ceturtdaļfinālā, arī pēdējos 2 gadus (pagājušā gadā 5.vieta, augstākais sasniegums -4.vieta).
2012-10-01 19:38:11
Par citiem rezultātiem (beidzot var redzēt arī sastāvus!), Skotija nepārsteidz un uzvar Krieviju (Skotijai- dream team), Šveice zaudē (atsūtījuši, līdzīgi kā Latvija, Mixed doubles Erzerumas apstakļiem adaptēto double mix) Itālijai. Adrianova- treneris uzreiz 2 izlasēm, Turcijai un Krievijai:)
2012-10-01 16:01:53
Sākums, gan spēlei, gan turnīram- labs! Paņemt 4, tas ir pat vairāk kā labi! Apsveicu! Renār- kur tas tablo pastumts? Tāds kā pagrabs izskatās!:) Robert- ja jau rakstā solīji, ka būs on-line rezultāti, tad solījums jāpilda, nezinu kā, bet jāpilda. Varbūt oficiāla nota jāiesniedz!:)
2012-10-01 15:55:46

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji