Par trīskārtējiem Latvijas čempioniem junioriem jauktajiem pāriem kļūst Gaidule/Buncis

Šodien, 7. Janvārī Kērlinga hallē Rīgā noslēdzās Latvijas čempionāts kērlingā junioriem jauktajiem pāriem. Finālā tāpat kā iepriekšējā sezonā sacentās Katrīna Gaidule/Roberts Reinis Buncis ar Agati Regžu/Kristapu Zasu, kur ar 11:1 pārāki bija Gaidule/Buncis, paliekot nepārspēti šajā čempionātā.


Pieci pāri uzsāka sacensības, kurās sākumā izspēlēja apļa turnīra kārtu, lai noskaidrotu tos labākos četrus, kuri turpinās cīņu pusfinālā. Pamatturnīra kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Gaidule/Buncis, tāpēc pusfinālā sacentās ar 4. komandu pēc grupu turnīra – Dārtu Regžu/Smirnovu. Gaidule/Buncis jau pēc trešā endā nonāca vadībā 6:1. Arī spēles turpinājumā dominēja pērnā gada čempioni, noslēdzot maču ar uzvaru 9:3.

Otrs pusfināls aizritēja spraigākā cīņā, kurā sacentās Agate Regža/Zass pret Mariju Seļiverstovu/Eduardu Seļiverstovu. Arī Regža/Zass pēc četriem endiem atradās komfortablā vadībā ar 5:1, tomēr piektajā endā izcīnītie trīs punkti māsas un brāļa komandā radīja intrigu. Regža/Zass aizvadīja veiksmīgu sesto endu un pārsvaru atkal palielināja par trīs punktiem. Spēle noslēdzās par labu Regža/Zass komandai ar 8:5 un vietu fināla spēlē.

Gaidule/Buncis finālspēli iesāka ar pieciem punktiem pirmajā endā. Visas spēles garumā Gaidule/Buncis uzlika spiedienu Regža/Zass komandai, kura tikai 6. endā ar sarežģītu mājas metienu izcīnīja vienu punktu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 11:1

Spēlē par 3.vietu  bija sīva cīņa starp Dārtu Regžu/Smirnovu un Mariju Seļiverstovu/Eduardu Seļiverstovu. Pēc sešiem endiem rezultāts neizšķirts 4:4. Spēle izšķīrās astotajā endā, kur māsas un brāļa komandai bija nepieciešams paņemt divus punktu, lai uzvarētu. To arī veiksmīgi izdarot, Marija Seļiverstova/Eduardu Seļiverstovs noslēdza cīņu ar uzvaru 6:5 un bronzas medaļām.


Izšķirošo spēļu rezultāti:
9:3 KKR/K.Gaidule R.R.Buncis – SK OB/D.Regža D.Smirnovs (pusfināls)
8:5 SK OB/A.Regža K.Zass – JKK/M.Seļiverstova E.Seļiverstovs (pusfināls)
11:1 CC Riga/K.Gaidule R.R.Buncis – SK OB/A.Regža K.Zass (fināls)
6:5 JKK/M.Seļiverstova E.Seļiverstovs – SK OB/D.Regža D.Smirnovs (spēle par 3.vietu)

Kopvērtējums:

  1. KKR/K.Gaidule R.R.Buncis
  2. SK OB/A.Regža K.Zass
  3. JKK/M.Seļiverstova E.Seļiverstovs
  4. SK OB/D.Regža D.Smirnovs
  5. SKOB/V.Ščepaviča R.Dzalbe


Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
JKK – Jelgavas kērlinga klubs

 

Latvijas čempionāts junioriem jauktajiem pāriem tiek organizēts ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Foto: Betija Gulbe

 

 

 

Autore: Katrīna Gaidule

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji