Šo svētdien Ventspils pilsētas čempionātā noskaidros finālistus

Svētdien, 26.februārī Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē ar apļa turnīra pēdējām spēļu kārtām noslēgsies Ventspils pilsētas 20.atklātā čempionāta kērlingā regulārais turnīrs, un tiks noskaidrotas četras komandas, kuras finālturnīrā turpinās cīņu par Ventspils čempiona titulu.


Noslēdzošajā pamatturnīra dienā gaidāma sīva cīņa, jo komandām vēl jāaizvada divas spēļu kārtas. Rezultāti izšķirs komandu iekļūšanu to četru labāko vidū, kas cīnīsies par medaļām, un pilnīgi droša vēl nav nevienas komandas pozīcija. Vēl jo vairāk tāpēc, ka vienādu uzvaru gadījumā, tiks vērtēta savstarpējās spēles, bet kā nākamais papildrādītājs – precizitātes metienu (LSD) rezultāti – jo mazāka metienu summa, jo labāks rādītājs.

Precizitātes metienus komandas aizvadīja starp spēļu 4. un 5. kārtu, un šajā disciplīnā kopvērtējumā labāko rezultātu uzrādīja komandas “Lavīna” spēlētāji, bet individuāli labākais rezultāts bija Kristīnei Bulačņikovai no Lavīnas, otrā vieta Dacei Ābelītei no VKM, bet trešo rezultātu uzrādīja komandas “Lavīna” skips Inga Apmane. Komandas, kuras neiekļūs TOP četriniekā, turpinās cīņu par 5.vietu čempionātā.


26.februāra spēles:
08:30
Tā viš i – Lavīna
Ice Storm – Ledlauzis
Kaleidoskops – VKM
Ventspils novads – Snowflakes
11:15
VKM – Snowflakes
Ventspils novads – Kaleidoskops
Ice Storm – Lavīna
Tā viš i – Ledlauzis

Turnīra tabula pēc aizvadītām piecām spēļu kāŗtām:Kluba juniori čempionātā startē ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu. Ventspils novada komanda startē ar Ventspils novada pašvaldības atbalstu. Čempionāta norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldības, Latvijas Kērlinga asociācija, Ventspils brīvostas pārvalde, SIA “Baltimar VT”, SIA “Samrode”, SIA “Venden”.

Foto: Publicitātes foto
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji