Ratiņkērlinga izlase pilnā sastāvā startēs pārbaudes turnīrā Tallinā

Kā pirmā no Latvijas komandām jaunajā, 2023.gadā dalību turnīrā uzsāks Latvijas ratiņkērlinga izlase. No 6. līdz 8.janvārim viņi piedalīsies “Jeti Cup 2023”, kas norisināsies Igaunijā, Tallinas kērlinga hallē.


Jaunajā gadā slimību un traumu likstas ratiņkērlinga izlasi ir pametušas, kas ļaus visiem komandas dalībniekiem kopā doties uz sagatavošanās turnīru pirms starta pasaules čempionātā (04.03.-11.03.2023.). Izlases skips Ojārs Briedis un jaunā spēlētāja Linda Meijere šīs sezonas ietvaros jau aizvadījuši divas sacensības Tallinā, kur šoreiz viņiem pievienosies arī Ieva Melle, Agris Lasmans un Sergejs Djačenko.

Turnīrā kopumā sacentīsies 18 komandas no tādām valstīm kā Somija, Šveice, Lietuva, Latvija un Igaunija. Sadalītas trijās grupās pa sešām komandas izspēlēs divas spēles savās grupās, pēc kuras notiks pārgrupēšana atkarībā no spēļu rezultātiem. Labākās sešas aizvadīs divas spēles savā grupā, tā pat arī 7.-12. un 13.-18.vietas ieguvēji. Pēc šīs spēlēm notiks vēl viena pārgrupēšana, lai noskaidrotu tās sešas komandas, kuras pēdējā spēļu kārtā cīnīsies par “Jeti Cup 2023” titulu.

Latvijas izlase iedalīta B apakšgrupā un savu pirmo maču aizvadīs 6.janvārī plkst. 11:00 pret Igaunijas komandu “Kaldvee”, bet otrā spēle notiks 18:30.

Latvijas ratiņkērlinga izlases sastāvs: Ojārs Briedis (skips), Linda Meijere, Ieva Melle, Agris Lasmans, Sergejs Djačenko, treneris Arnis Veidemanis.


Latvijas izlases startu sagatavošanās turnīrā atbalsta Latvijas Paralimpiskā komiteja, Izglītības un zinātnes ministrija.

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji