“Trīs Zvaigžņu balva 2022” izvirzīta ratiņkērlinga izlase un Poļina Rožkova

Šodien, 28.novembrī sākas Latvijas sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas ceremonijas “Trīs Zvaigžņu balva 2022” tautas balsojums, kas ilgs līdz 9.decembrim. Tā laikā ikvienam sporta līdzjutējam ir iespēja ar savu balsi vienu reizi dienā izteikt atbalstu 2022. gada nomināciju kandidātiem deviņās nominācijās, viņu vidū iekļauta gan Latvijas ratiņkērlinga izlase, gan Poļina Rožkova.


Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents un “Trīs Zvaigžņu balva 2022” žūrijas priekšsēdētāja vietnieks Žoržs Tikmers atzīmē: “ ”Trīs  Zvaigžņu balva 2022” nomināciju kandidātus  1.kārtā izvirzīja plašs sporta sabiedrības un nozares profesionāļu loks, ieskaitot atzītās Olimpiskās un neolimpiskās federācijas, sporta organizācijas un sporta žurnālistus. Saskaitot 1.kārtā iegūtās balsis, žūrija apstiprināja deviņu nomināciju kandidātus, kas ir ieguvuši visvairāk balsu un tālāk tiek virzīti tautas balsojumam.”

"Trīs Zvaigžņu balva 2022” ir unikāls sportisko sasniegumu izvērtēšanas koncepts, jo šī sporta balva ir vienīgā Latvijā, kuras uzvarētāju noteikšanā tiek dota iespēja sporta līdzjutējiem. Tautas balsojuma gala rezultātu veido līdzjutēju balsojums (50 % no balsojuma), sporta organizāciju  (LOK, LPK, LSFP, no katras trīs sportisti)) nenominēto sportistu (25% no balsojuma) un sporta žurnālistu (25% no balsojuma) balsojums.  Ar “Trīs Zvaigžņu balva 2022” sportistu un sporta žurnālistu sarakstu, kuri piedalīsies balsojumā, var iepazīties pasākuma mājaslapā.

Šajā gadā uz tautas balsojumu tiek virzīti kandidāti deviņās nominācijās, kur "Gada sporta mazā komanda" izvirzīta ratiņkērlinga izlase un "Gada paralimpiskais sportists/e" izvirzīta Poļina Rožkova.

Gada paralimpiskais sportists/e
Zane Embrekte;
Poļina Rožkova;
Rihards Snikus.

Gada sporta mazā komanda
Latvijas 3X3 basketbola izlase;
Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova;
Latvijas kamaniņu sporta izlase Pekinas OS;
Latvijas ratiņkērlinga izlase.


Sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas pasākumu “Trīs Zvaigžņu balva 2022” organizē Latvijas Olimpiskā komiteja ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu. “Trīs Zvaigžņu balva 2022” partneri ir AS “Latvijas  Valsts meži”, pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia”, AS “LNK Industries”, degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs “CircleK Latvia”, autonomas uzņēmums “Sixt auto noma”, nacionālā aviokompānija “airBaltic”, kā arī LOK informatīvie partneri – SIA “Visual Media”, SIA “Izdevniecība “Rīgas Viļņi””, AS “Radio SWH” un “TV3 Group”.

Informācijas avots: https://www.olimpiade.lv/zinas/raksts/sodien-sakas-tris-zvaigznu-balva-2022-tautas-balsojums

Foto: WCF/ Alina_Pavlyuchik

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji