Nedēļas nogalē norisināsies Pasaules kērlinga tūres posms jauktajiem pāriem

Kērlinga hallē tiks aizvadīt kārtējais Pasaules kērlinga tūres (PKT) jaukto pāru posms “WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup I 2022”, kurā 27.novembrī tiks noskaidroti uzvarētāji. Dalībnieku sarakstā komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Norvēģijas.


Sacensības pāri uzsāks divās grupās, kur aizvadīs apļa turnīru. Pēc tā cīņu ceturtdaļfinālā turpinās katras grupas trīs labākās komandas. Fināls un spēle par 3.vietu notiks 27.novembrī plkst. 16:00.

No Latvijas duetiem par pretendentiem uz vietu labāko astotniekā noteikti jāmin Dace Regža un Ansis Regža, kuriem ir liela pieredze gan pasaules un Eiropas čempionātos, gan neskaitāmos PKT posmos Eiropā. Tāpat par iekļūšanu starp labākajiem cīnīsies Daina Barone, kurai šis būs pēdējais starts pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas jauktiem pāriem. Šajā turnīrā viņa spēlēs kopā ar Robertu Reini Bunci, kamēr viņas komandas biedrs Arnis Veidemanis aizvada izšķirošās spēles Eiropas čempionātā B divīzijā. Svētdien uz ledus cīņā par augstākām vietām varētu ieraudzīt Evitu Regžu un Renāru Freidensonu, kuru bagāžā ir dalība pasaules čempionātā šajā disciplīnā.

No ārzemju komandām jāatzīmē Lietuvas čempionu Mintautes Jurkutes un Pauliusa Rimeika dalība turnīrā. Līdzīgi kā Dainai Baronei arī viņiem šis būs noslēdzošais sagatavošanās turnīrs pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas jauktiem pāriem. Kā arī pāris no Norvēģijas Eirīna Mesloe un Vilhelms Naess. Abi ir augsta līmeņa spēlētāji un jaukto komandu disciplīnā jau ieguvuši pasaules čempionāta medaļu.

Spēles klātienē var vērot Kērlinga halles telpās Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja ir bezmaksas.


Turnīru atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Kērlinga asociācija.

Foto: Roberts Blaubuks
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji