Latvijas vicečempioni startēs augstas klases ratiņkērlinga turnīrā Skotijā

Šodien, 17.oktobrī uz Skotijas pilsētu Stirlingu devās otra labākā Latvijas ratiņkērlinga komanda, lai no 18. līdz 21.oktobrim startētu “Stirling Wheelchair Curling International 2022” turnīrā.


Septīto reizi Stirlingā pulcēsies spēcīgas ratiņkērlinga nācijas no Norvēģijas, Itālijas, Igaunijas, Latvijas un Šveices, kā arī Lielbritānijas izlase, komanda no Anglijas un vietējā Stirligas kluba komanda.

Sacensības norisināsies pēc apļa turnīra principa, visām astoņām komandām izspēlējot septiņas spēles. Gala kopvērtējumā tiks ņemts vērā uzvaru skaits, ja kādām komandām tas būs vienāds, tad skatīsies savstarpējās spēles rezultātu, bet trim vai vairākām komandām vietu sadalījumu noteiks pēc papildrādītāja.

Latvijas ratiņkērlinga komandai ar Aleksandru Dimbovski skipa pozīcijā šis ir lielisks, augstas kvalitātes turnīrs, kas ļaus labāk sagatavoties gan Latvijas čempionāts jauktajiem pāriem novembra otrajā pusē, gan Latvijas čempionātam ratiņkērlingā aprīļa beigās.

Komandas sastāvs turnīrā: Aleksandrs Dimbovskis (skips), Aleksandrs Vitohins, Jūlija Pavlovska-Killiane, Poļina Rožkova, treneris Kirils Savuškins.


Komandas spēļu grafiks pēc Latvijas laika:
18.10.
12:00 – Norvēģija
16:30 – Skotija
19.10.
12:00 – Itālija
16:30 – Anglija
20.10.
12:00 – Igaunija
16:30 – Šveice
21.10.
11:30 – Lielbritānija

Foto: Publicitātes foto
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji