Latvijas juniores startēs pasaules čempionāta augtākajā divīzijā

Šo svētdien, 15.maijā Zviedrijas pilsētā Jenšēpingā tiks uzsākts pēdējais 2021./2022.gada sezonas Pasaules kērlinga federācijas (PKF) rīkotais čempionāts. Līdz pat 22.maijam meiteņu un puišu izlases sacentīsies par 2022.gada titulu, to starpā arī Latvijas meiteņu izlase.


Šī gada pašā sākumā Covid-19 pandēmijas dēļ nācās atcelts pasaules čempionātu junioriem B divīzijā, kurā bija jāstartē arī mūsu izlasēm. Puišu sacensības tika atceltas pusē, bet meiteņu nācās atcelt pilnībā. Tas liedza noskaidrot tās trīs izlases katrā konkurencē, kuras kvalificēsies A divīzijai. Lai jau esošajām 14 dalībniecēm pievienotu vēl trīs katrā konkurencē, tika nolemts, ka trīs visaugstāk ranžētās valstis, kuras vēl nav kvalificējušās A divīzijas čempionātam, dosies uz čempionātu Zviedrijā. Pateicoties lieliskiem sniegumiem iepriekšējos gados, Latvijas meiteņu izlase kvalificējās A divīzijas čempionātam, kas no marta tika pārcelts uz 15.-22.maiju.

Līdz ar to kā ierasts A divīzijas čempionātā startēs 10 izlases gan meiteņu, gan puišu konkurencē, puišiem kopš pirmsākumiem aizvadot jau 50. čempionātu, bet meitenēm 34.

Dalībnieces meiteņu konkurencē – ASV, Dānija, Japāna, Kanāda, Koreja, Latvija, Norvēģija, Skotija, Šveice, Zviedrija.
Dalībnieces puišu konkurencē – ASV, Itālija, Jaunzēlande, Kanāda, Koreja, Norvēģija, Skotija, Šveice, Vācija, Zviedrija.

Mūsu izlasi Zviedrijā pārstāvēs Jelgavas kērlinga kluba komanda ar Evelīnu Baroni skipa pozīcijā, kuras piedalījās arī pēdējā pasaules čempionātā 2020.gadā Krasnojarskā, Krievijā (2021.gada pasaules čempionāts Pekinā, Ķīnā tika atcelts Covid-19 pandēmijas dēļ). Šosezon Barones komanda ir ne tikai junioru izlase, bet arī sieviešu izlase, kas 2021.gada novembrī pārstāvēja Latviju Eiropas čempionātā Lillehammerē, Norvēģijā. Tur izlase B divīzijā izcīnīja 2.vietu, kvalificējot Latviju šī gada Eiropas čempionāta A divīzijai, kas norisināsies novembrī. Evelīna Barone līdz šim piedalījusies 17 PKF rīkotajās sacensībās, bet kopā ar šī brīža komandas biedrenēm – četrās. Līdz ar to lielā pieredze lieliski noderēs, lai pārspētu 2020.gada sniegumu – 7.vietu.

Favorītes uz medaļām meiteņu konkurencē, ieskaitot arī Latviju, noteikti ir pašreizējā pasaules čempionu titula turētāja Kanāda. Tiesa šogad izlasi pārstāvēs Izabellas Ledusjēras komanda. Tā pat par titulu cīnīsies allaž spēcīgā Skotija, Šveice un Zviedrija, kam pievienosies arī Koreja un Japāna, kas pēdējā čempionātā attiecīgi ieņēma 2. un 4.vietu, izlasi pārstāvot citām komandām.


Abās konkurencēs tiks aizvadītas viena apļa spēles. Pēc pamatturnīra katrā no tām četras labākās iekļūs pusfinālā, kur sacentīsies 1. ar 4. un 2. ar 3.vietu. Pusfināla uzvarētāji katrā konkurencē noskaidros 2022.gada čempionus. Puišu konkurencē fināls norisināsies 22.maijā plkst. 10:00 pēc Latvijas laika, bet meiteņu konkurences fināls notiks tās pašas dienas plkst. 15:00 pēc Latvijas laika.

Sešas mūsu izlašu spēles bez komentāriem varēs vērot PKF tiešraižu platformā Recast “The Curling Channel” kanālā, par šīm spēlēm maksājot mazāk kā par tiešraides spēlēm ar komentāriem.

Latvijas junioru meiteņu izlases sastāvs: Evelīna Barone (skips), Rēzija Ieviņa, Veronika Apse, Ērika Patrīcija Bitmete, Letīcija Ieviņa, trenere Iveta Staša-Šaršūne, treneres asistente Ieva Krusta.


Latvijas junioru meiteņu izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
/15.05./ 15:00 – ASV
/16.05./ 10:00 – Japāna (TIEŠRAIDE bez komentāriem)
/16.05./ 20:00 – Kanāda
/17.05./ 15:00 – Dānija (TIEŠRAIDE bez komentāriem)
/18.05./ 10:00 – Koreja (TIEŠRAIDE bez komentāriem)
/18.05./ 20:00 – Skotija (TIEŠRAIDE bez komentāriem)
/19.05./ 15:00 – Zviedrija
/20.05./ 10:00 – Norvēģija (TIEŠRAIDE bez komentāriem)
/20.05./ 20:00 – Šveice (TIEŠRAIDE bez komentāriem)

Latvijas meiteņu izlase pasaules čempionātā startē ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas atbalstu.

Foto: WCF/Steve Seixeiro

Core Values and Self Replicating Fractals
 
Cheetah Learning was founded with three core values: Robust Design and Best Friend Customer service. Robust Design is how we design our curriculum. It ensures that our courses are accessible to the vast majority of students who take our programs. Best Friend Customer Service refers to how we interact with our students and one another - with the same care, consideration and compassion that we extend to our best friend. The last "Be a Cheetah", which means that we work hard to achieve our goals, tasks, and projects Cheetah Fast.
 
When I was transitioning to a life without children or elderly parents, many years ago, I realized it was my time to focus on the kind of life I wanted. I was caught up in the angst of being shared on social media, and didn't like the rabbit holes it was leading me into. I remembered the lessons I had learned from implementing George Land's ideas and decided to apply them to how I interacted with the world externally and how I felt about it internally.
 
I set three core values for each area - the outward way I saw the world. How I would direct my attention to my internal thoughts and feelings. This has been a great tool for me to navigate through many difficult times. It is my go-to when I need to shift how I feel at the moment. This is the result of this effort.
spoto-pmi-pgmp-online-training.html
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji