Latvijas ratiņkērlinga izlase piedalīsies pārbaudes turnīrā Tallinā

Šajā nedēļas nogalē no 7. līdz 9.janvārim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisināsies viens no Pasaules kērlinga tūres posmiem ratiņkērlinga komandām. Spēcīgu komandu konkurencē “WCT Tallinn Wheelchair International 2022” startēs arī Latvijas ratiņkērlinga izlase.


Mūsu ratiņkērlingisti cītīgi turpina sagatavošanās posmu 2022.gada Pekinas ziemas paralimpiskajām spēlēm, lai savu debiju aizvadītu godam. Bez ledus treniņiem te pat Rīgas Kērlinga hallē, viņi šodien, 7.janvārī uzsāks cīņu par “WCT Tallinn Wheelchair International 2022” titulu.

Sacensībās piedalīsies sešas komandas no tādām valstīm kā Krievija, Latvija, Igaunija, Zviedrija, Somija un Skotija. Izņemot Somijas komandu, visas pārējās būs tās, kuras pārstāvēs savu valsti Pekinas paralimpiskajās spēlēs. Līdz ar to mūsu izlasei šis būs lielisks treniņturnīrs pirms galvenajām šī gada sacensībām. Jāpiemin, ka Zviedrijas komanda pērn oktobra beigās notiekošajā pasaules čempionātā ratiņkērlingā ziemas olimpisko un paralimpisko spēļu kērlinga arēnā Pekinā kļuva par vicečempioni, Krievija izcīnīja bronzas medaļas, Skotija ierindojās 6.vietā, bet Latvijas izlase čempionātu noslēdza 8.vietā.

Šajā turnīrā vispirms tiks izspēlētas viena apļa spēles, pēc kurām pēdējā spēļu kārtā kopvērtējuma 1. un 2.vieta noskaidros “WCT Tallinn Wheelchair International 2022” titula ieguvēju, bet 3. un 4. labākā komanda cīnīsies par 3.vietu.

Latvijas ratiņkērlinga izlases sastāvs: Poļina Rožkova (skips), Ojārs Briedis, Agris Lasmans, Sergejs Djačenko, Aleksandrs Dimbovskis, treneri – Arnis Veidemanis


Latvijas ratiņkērlinga izlases spēļu grafiks:
/07.01./ 14:00 – Zviedrija
/07.01./ 18:30 – Somija
/08.01./ 10:00 – Skotija
/08.01./ 14:30 – Krievija
/09.01./ 10:00 – Igaunija

Latvijas ratiņkērlinga izlases dalību šajā turnīrā atbalsta Latvijas Paralimpiskā komiteja un Mēness aptieka.

Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji