No nākamās nedēļas atsākam treniņus un sacensības “zaļajā” režīmā

No 2021. gada 15.novembra Latvijā mainīsies Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas nosacījumi. Izmaiņas skars arī sporta nozari – pamatā tiek saglabātas prasības, kas bija spēkā laika posmā no 11. līdz 20.oktobrim, vienīgi papildus tiek noteikts, ka visiem treniņiem un sacensībām jānorisinās epidemioloģiski drošā vidē (zaļajā režīmā).


Turpmāk gan treniņus, gan sacensības drīkstēs aizvadīt tikai zaļajā režīmā (uzrādot vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātus).

Tāpat visas sacensības, izņemot Latvijas čempionātus pieaugušo konkurencē un starptautiskās sacensības, varēs norisināties tikai no pulksten 6 līdz 21.

Latvijas Spoerta federāciju padomes mājaslapā tiks atjaunots starptautisko sacensību kalendārs, kas bija spēkā līdz 20.oktobrim. Līdz ar to uz sacensībām “WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup I” neattieksies spēļu norises laika ierobežojums, kā arī virkne citu ierobežojumu.


Treniņu un sacensību laikā visus kērlingistus aicinām ievērot Latvijas Kērlinga asociācijas apstiprināto “Kērlinga sacensību un treniņu sanitāro protokolu”.

Iepazīsties ar pilnu jauno Ministru kabineta noteikumu nr.720 redakciju no 15.novembra.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Artis Zentelis

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji