Covid-19 ierobežojumi ievieš izmaiņas treniņu un sacensību plānos

No 2021.gada 21.oktobra līdz 14.novembrim Latvijā ir noteikti būtiski ierobežojumi sporta treniņiem un sporta sacensībām. Bet kā šie ierobežojumi skar kērlingu?


Treniņi
Kērlinga treniņus pašlaik drīkst aizvadīt tikai Latvijas izlašu dalībnieki. Līdz ar to ar kērlingu līdz 14.novembrim ir aizliegts nodarboties visiem dalībniekiem, kas nav iekļauti izlašu sastāvos.

Turklāt jārēķinās, ka turpmāk gan treniņus, gan sacensības, visticamāk, varēs aizvadīt tikai “zaļajā” režīmā (piedalās tikai vakcinētās vai pārslimojušās personas).

Sacensības
Ir aizliegtas visas sacensības, izņemot starptautiskās kērlinga sacensības, kuras ir iekļautas Izglītības un zinātnes ministrijas uzturētajā atļauto sacensību kalendārā. Kopumā šajā sarakstā ir iekļautas 13 dažādu sporta veidu sacensības. No kērlinga sacensībām šajā sarakstā tika iekļauts tikai Pasaules kērlinga tūres posms vīriešiem un sievietēm Tukumā 21.–24.oktobrī.

Līdz ar to pārējās sacensības, kuras bija paredzēts aizvadīt šajā laikā, tiks pārceltas uz citu norises laiku vai atceltas pilnībā.


Ja netiks noteikti jauni ierobežojumi pēc 14.novembra un sacensības iekštelpā drīkstēs aizvadīt, tad 9.novembra valdes sēdē ir plānots apstiprināt šādas izmaiņas sacensību norises laikos:

  • Latvijas čempionāts kērlingā junioriem – aizvadīt 1.–5.decembrī
  • Rīgas atklātais čempionāts kērlingā – aizvadīt 19.–21.novembrī
  • Latvijas čempionāts ratiņkērlingā jauktajiem pāriem – pārcelt uz 2022.gadu (datumi tiks precizēti)
  • “Riga Junior Open” – atceltCeram, ka šī informācija palīdzēs plānot turpmāko sezonu un pēc 14.novembra varēsim pilnvērtīgi turpināt kērlinga sezonu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Artis Zentelis

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji