Jauktā pāra izlase tiek pie otrās uzvaras olimpiskajā pirms-kvalifikācijas turnīrā

Šodien, 6.oktobrī Latvijas jauktā pāra izlase olimpisko spēļu pirms-kvalifikācijas turnīru Turcijas pilsētā Erzurumā turpināja ar uzvaru. Saspringtā spēles galotnē izdevās ar 8:7 pārspēt Portugāli.
 

Nākamā spēle: Latvija – Lietuva


2.spēle: Latvija 8:7 Portugāle


 

Arņa Veidemaņa komentārs pēc spēles ar Portugāli:
"Ļoti vāja  spēle no mūsu puses. Pēc ceturtā enda ledus vairs nebija, varbūt tas neļāva arī Portugālei parādīt ko cienīgu.

Ledus celiņa pušu starpība četras desmitdaļas. Ja vakar un šodien līdz piektajam endam teiki gāja taisni, tad beigās bija loterija, tomēr ledus vienāds visiem.

Vakarā būs sānu celiņš, būs interesanti."

 


1.spēle: Latvija 13:4 Baltkrievija
 

Arņa Veidemaņa komentārs pēc spēles ar Baltkrieviju:
"Spēles rezultātu noteica divi mūsu perfekti nospēlēti endi ar hammeru.


Pēc vakardienas treniņiem arēnā bija problēmas ar ventilācijas sistēmu un bija liels mitrums, kas neļāva akmeņiem krist. Tiesneši nolēma stacionāro akmeni novietot piektajā pozīcijā. Pa nakti mitrums bija uzsūcies un šodien jau varēja spēlēt gandrīz ideālu kērlingu, Līdz ar to komandām ar hammeru bija lielas priekšrocības.

Pēc mūsu kārtas tiesnešu kolēģija pieņēma lēmumu stacionāro akmeni pārvietot uz otro pozīciju.

No redzētiem grupas pretiniekiem labu iespaidu atstāja portugāļi. Abi ir kanādieši, tiesa gan ne labākajos gados. Savukārt zem Kirgizstānas karoga spēlē Krasnojarskas krievu komanda.

Šovakar vakara treniņa vietā izvēlējāmies noskatīties Portugāles - Kirgizstānas spēli, ko laipni mums ierakstīja Kazahstānas treneris Erkki Lill. Paldies viņam!!!"

Katras grupas pirmās vietas ieguvēja automātiski iekļūs fināla cīņā par vietu olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā. Savukārt otrās un trešās vietas savstarpēji noskaidros pārējās trīs finālistes. Trīs fināla cīņu uzvarētājs nodrošinās dalību olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā jauktajiem pāriem, kas no 5. līdz 9.decembrim norisināsies Leuvardēnā, Nīderlandē.


Latvijas jauktās izlases sastāvs: Daina Barone, Arnis Veidemanis.

Latvijas izlases spēļu grafiks un rezultāti:
13:4 – Baltkrievija
8:7 – Portugāle
/06.10./ 19:00 – Lietuva
/07.10./ 09:00 – Slovākija
/07.10./ 19:00 – Kirgizstāna

Kopvērtējums A grupā:
1. Latvija 2-2-0
2. Lietuva 2-1-1
2. Portugāle 2-1-1
2. Baltkrievija 2-1-1
2. Slovākija 2-1-1
6. Kirgizstāna 2-0-2

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji