Lietuvā norisināsies kērlinga nometne un turnīrs, aicina pieteikt komandas

Laika posmā no 16. līdz 22.augustam Lietuvas pilsēta Elektrēni pulcēs kērlingistus, lai piedalītos “ELEKTRĖNAI SUMMER CAMP 2021” nometnē un nedēļas nogalē uzspēlētu kopīgu turnīru, kur startēs arī Latvijas komandas.


Nometne norisināsies no 16. līdz 19.augustam Elektrēnu ledus arēnā, piedaloties kopumā 16 komandām, tajā skaitā arī no Latvijas. Tajā paredzēti gan ledus treniņi, gan teorijas un stratēģijas nodarbības, gad fiziskās sagatavotības uzdevumi pirms un pēc ledus treniņiem.

Nometni vadīs septiņi treneri: Arnis Veidemanis, Artis Zentelis, Iveta Staša-Šaršūne, Linda Mangale, Raimonds Vaivods, kā arī Erki Lills no Igaunijas un Matas Čepulis no Lietuvas.


Pēc nometnes no 20. līdz 22.augustam norisināsies “ELEKTRĖNAI SUMMER CUP 2021” kērlinga turnīrs, kurā kopumā paredzēts piedalīties 24 komandām. Visi nometņu dalībnieki jau automātiski piereģistrēti šīm sacensībās.

Tāpēc aizpildīt atlikušās astoņas vietas tiek aicinātas arī citas Latvijas komandas (sieviešu, vīriešu, junioru, senioru, jauktās, ratiņkērlinga). Pieteikties turnīram līdz 12.jūlijam un sīkāku informāciju var iegūt, sūtot e-pastu uz adresi: forsarus@gmail.com.

Maksa par turnīru ir 350 Eur no komandas, garantētas ir piecas spēles.
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji