Atcelts pasaules junioru kērlinga čempionāts Pekinā

Pasaules kērlinga federācija (PKF) 13.novembra publikācijā atzīst, ka patreizējie apstākļi saistībā ar Covid-19 pandēmiju liedz plānotajā laikā sarīkot divas izmēģinājuma sacensības – pasaules junioru un pasaules ratiņkērlinga čempionātu, 2022.gada olimpisko spēļu arēnā Pekinā, Ķīnā.


PKF pārstāvji šonedēļ viesojās Pekinā, lai kopā ar Pekinas olimpisko spēļu organizācijas komiteju rastu risinājumus, kas ļautu noorganizēt 2021. gada pasaules junioru čempionātu (18.-23.februāris) un pasaules ratiņkērlinga čempionātu (6.-13.marts). Diemžēl Covid-19 ierobežojumi un praktiskie apsvērumi, lai aizvadītu efektīvus čempionātus un nodrošinātu labu pieredzi to dalībniekiem, tika uzskatīti par vislielāko šķērsli.

Līdz ar to PKF nekas cits neatlika kā pilnībā atcelt 2021.gada pasaules junioru kērlinga čempionātu, savukārt pasaules ratiņkērlinga čempionāts ir atlikt uz vēlāku laiku, jo līdz 2022.gada Pekinas ziemas spēlēm jānoslēdz paralimpiskās kvalificēšanās process.

Tā kā šie izmēģinājuma čempionāti šosezon jaunizveidotajā kērlinga arēnā nenotiks, tad Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai, Starptautiskajai Paralimpiskajai komitejai un Starptautiskajām federācijām būs jāievieš jauna sportu testēšanas programma 2022.gada Pekinas ziemas spēlēm.


Foto: WCF/Richard Gray

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji