Ventspils čempionātā kērlingā uzvar Ostas celtnieka vīri

Svētdien, 4.oktobrī Ventspils Ledus hallē notika Ventspils pilsētas 18.atklātā čempionāta kērlingā valstī izsludinātās Ārkārtējās situācijas laikā atceltais fināls, kam pēc čempionāta kalendāra bija jānotiek 29.martā.


Spēlē par Ventspils čempiona titulu un zelta medaļām tikās pagājušās sezonas sudraba medaļu ieguvēji – komanda “Ostas celtnieks” (Andris Janbergs, Renāts Vieško, Jānis Birznieks, Jānis Ondrups, Uldis Sakne, Andris Padrevics) un komanda “Kaleidoskops” (Gunta Millere, Agita Puriņa, Aija Rudzīte, Santa Blumberga, Lia Janberga), kas šajā sezonā izveidojusies uz kluba leģendārās komandas “Pērles” bāzes.

Dāmas cīņu sāka apņēmīgi, pirmajos divos endos izcīnot četrus punktus. Taču neveiksmes spēles vidusdaļā ļāva Ostas celtnieka komandai pārņemt vadību jau piektajā endā. Dāmas nepadevās un, kad pirms pēdējās izspēles rezultāts bija ar minimālu – viena punkta starpību, ļāva saglabāt intrigu līdz pašām spēles beigām. Ostas celtnieka vīru pēdējā metiena tiesības un pārliecinoši nospēlētā spēles galotne izrādījās izšķiroša, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 8:5. Līdz ar to komanda “Ostas celtnieks” kļuva par jau trīskārtējiem Ventspils čempioniem.


Spēle par bronzas medaļām tik sīva neizvērtās. Tajā tikās eksčempioni – Ventspils novada komanda (Mārtiņš Libkovskis, Lauris Bērziņš, Kārlis Libkovskis, Jānis Krauze, Kristaps Neimanis un Aivis Bērziņš) un komanda “Lavīna” (Inga Apmane, Marta Kozinda, Evita Rubene-Ozoliņa, Māris Ozoliņš), kas pērn ierindojās tikai 7.vietā. Novada vīriem izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 8:4.

Pēc mazā fināla, tātad 5.vietā ierindojās komanda “ICE SCREAM”, kura ar rezultātu 10:3 pārliecinoši uzvarēja komandu “VKM”. Savukārt, cīņā par 7.vietu tikās divas kluba junioru komandas – “ICE STORM” un “Snowflakes”. Šajā duelī ar rezultātu 8:1 uzvarēja “ICE STORM”.


Ventspils pilsētas 18.atklātā čempionāta kopvērtējums:

  1. Ostas celtnieks
  2. Kaleidoskops
  3. Ventspils novads
  4. Lavīna
  5. ICE SCREAM
  6. VKM
  7. Ice Storm
  8. Snowflakes


Čempionāta norisi un junioru komandas atbalstīja Ventspils pilsētas pašvaldība, Latvijas kērlinga asociācija un Olimpiskais centrs “Ventspils”. Ventspils novada komanda čempionātā startēja ar Ventspils novada finansiālu atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji