Junioru jauktie pāri uzsāks cīņu Izaicinājuma kausa seriālā

Sestdien, 3.oktobrī notiks pirmais posms šīs sezonas junioru jaukto pāru sacensību seriālā “BOOST Izaicinājuma kauss junioriem”. Tajā piedalīsies četras komandas, kas izspēlēs savstarpējās spēles, lai noskaidrotu pirmā posma veiksminiekus.


Uz ledus redzēsim māsu un brāli. Marijai šī būs debija, bet Eduards jau ir ar krietni lielāku pieredzi un pārstāvējis Latviju arī starptautiskā arēnā. Vienmēr pozitīvā Katrīna spēlēs kopā ar Aleksandru, kas viennozīmīgi ir čaklākais vispārīgās fiziskās sagatavotības treniņu apmeklētājs vasaras sezonā.

Hokejista Rēdliha atvasei Laumai labāk pie sirds iet kērlinga ledus un akmeņus šoreiz viņa berzīs kopā ar Ēriku, kura ir Latvijas meiteņu izlases dalībniece. Savukārt Elīza, kura vienmēr pagūst visur, spēlēs kopā ar Agati, kura darbadienas pavada nevis uz ledus, bet smiltīs.

Noteikumi tādi paši kā iepriekšējās sezonas. Pieteikšanās uz nākamo posmu, kas norisināsies 21.novembrī, līdz 13.novembrim. Ja posmā dalībnieku skaits būs limitēts, tad dalībnieki tiek apstiprināti pieteikšanās secībā.


Sacensības atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija un BOOST.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji