Šveices jaukto pāru turnīrā triumfē vietējā komanda, S.Blumberga/A.Briežkalns šoreiz bez uzvarām

“International Mixed Doubles Trophy Aarau 2020” turnīrs Šveices pilsētā Āravā norisinājās no 31.janvāra līdz 2.februārim. Šajā Pasaules kērlinga tūres (PKT) posmā par uzvarētājiem kļuva Daniela Rupa/Kevins Vunderlins.


Starp sacensību 18 komandām startēja arī Santa Blumberga/Anrijs Briežkalns, kuri gatavojas sezonas galvenajām sacensībām Latvijas čempionātam šajā disciplīnā, kas norisināsies februāra trešās dekādes sākumā. Lai arī turnīrs aizvadīts bez panākumiem, tomēr jāņem vērā mūsu komandas līdzšinējo kopā spēlēšanas pieredzi un apakšgrupas pretinieku atrašanos gan PKT ranga augstajās vietās, gan arī to iegūtos turnīru un čempionātu titulus.

Jāpiemin Blumbergas/Briežkalna ļoti līdzīgā spēle (5:7) pret Morozovu/Gorjačevu (Krievija), kuri beigās cīnījās par 3.vietu kopvērtējumā. Krievijas pāris mačā par trešo vietu sešos endos ar 2:6 piekāpās Šveices/Kanādas komandai Marlēnai Albrehtai/Metam Vozniakam.

Par “International Mixed Doubles Trophy Aarau 2020” titulu sacentās ne reizi nezaudējušie Rupa/Vunderlins ar norvēģiem Kristīnu Skaslienu/Magnusu Nedregotenu. Spēles piektajā un septītajā endā gūtie trīs punkti nodrošināja šveiciešiem uzvaru visā spēlē ar 8:4. Viņiem šis bija ceturtais izcīnītais PKT posmu tituls šajā sezonā.


S.Blumbergas/A.Briežkalna spēļu rezultāti:
3:12 – L.Stokera/N.Stolls (Šveice)
4:11 – T.Vestmane/R.Albergs (Zviedrija)
1:11 – Dž.Perē/M.Rioss (Šveice)
5:7 – D.Morozova/D.Gorjačevs (Krievija)
3:11 – A.Peca/S.Mihels (Šveice)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji