S.Blumberga/A.Briežkalns startēs jaukto pāru turnīrā Šveicē

“International Mixed Doubles Trophy Aarau 2020” Šveices pilsētā Āravā norisināsies no 31.janvāra līdz 2.februārim, piedaloties arī mūsu jauktā pāra komandai Santai Blumbergai/Anrijam Briežkalnam.
 

Šis būs pēc kārtas sestais “International Mixed Doubles Trophy Aarau” jaukto pāru turnīrs, kurā šogad pieteikušās 18 komandas, no tādām valstīm kā Krievija, Latvija, Norvēģija, Polija, Spānija, Šveice, Skotija, Zviedrija un vien apvienotā komanda Šveice/Kanāda.

Mūsu komanda tikusi pie spēcīgiem pretiniekiem gan Dženijas Perē/Martina Riosa no Šveices, kuri ir pēdējo olimpisko spēļu vicečempioni, gan viņu tautiešiem Alīnas Pecas/Svena Mihela, kur Peca ir 2019.gada pasaules čempione sieviešu komandā, bet Mihels šī paša gada pasaules bronzas medaļnieks vīriešu komandā. Tā pat jāpiemin zviedri Terēza Vestmane/Robina Albergs, kuri šosezon uzvarējuši trīs Pasaules kērlinga tūres posmos, bet divos zaudējuši finālā, kā arī ne mazāk sīkstais Krievijas duets Darja Morozova/Daņils Gorjačevs.

Vispirms komandas visās trijās grupās izspēlēs apļa turnīra kāru. Pēc tās katras grupas divas labākās komandas un no visām grupām divas labākās 3.vietu ieguvējas pēc papildrādītāja kvalificējas turnīra ceturtdaļfinālam, turpinot cīņu par titulu.
 

S.Blumbergas/A.Briežkalna spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
31.01.
11:45 – L.Stokera/N.Stolls (Šveice)
19:45 – T.Vestmane/R.Albergs (Zviedrija)
01.02.
09:15 – Dž.Perē/M.Rioss (Šveice)
14:15 – D.Morozova/D.Gorjačevs (Krievija)
19:45 – A.Peca/S.Mihels (Šveice) /tiešraidē/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji