BSL 2020 starptautisks turnīrs kērlingā vīriešu komandām jau rīt

Šajā nedēļas nogalē 10.-12.janvārim jau IV reizi Kērlinga hallē, Rīgā pulcēsies vīriešu kērlinga komandas, lai cīnītos par starptautiskā “BALTIC SUPER LEAGUE” turnīra uzvarētāja titulu.


Šogad turnīrā piedalīsies trīs ārzemju viesi – Rob Retchless vadītā komanda no Anglijas, Oleg Krasikov vadītā komanda no Krievijas, kā arī šī turnīra galvenie favorīti – Tobias Thune vadītā komanda no Dānijas, kura ir ieguvusi valsts izlases statusu dalībai šī sezonas pasaules čempionātā Glāzgovā, Skotijā.

Ārvalstu ciemiņus "neviesmīlīgi" uzņemt centīsies mums visiem labi zināmās pašmāju komandas – Ritvara Gulbja, Kārļa Smilgas, Kriša Vondas un Jāņa Rudzīša vadībā. Turnīrā piedalīsies un kādu pretinieku mēģinās pieveikt arī BSL 2020 rīkotāji no CC RĪGA.


Formāts arī šogad ir tieši tāds pats, kā vienmēr – astoņas komandas sadalītas divās grupās. Pēc grupu turnīra noritēs “play-off” izspēle par galīgo vietu sadalījumu. Visas spēles būs 10 endu ar "domāšanas laiku" formātā.

Vēl ne reizi “BALTIC SUPER LEAGUE” kauss nav aizceļojis uz ārzemēm. Divas reizes turnīru ir uzvarējusi Ritvara Gulbja komanda, vienu reizi turnīra saimnieki CC RĪGA. Ceram uz tradīcijas turpināšanos un Latvijas komandas uzvaru!


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Mārtiņš Trukšāns (CC Rīga)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji