JKK/Rudzīte un SK OB/Stabulniece startēs Tallinas turnīrā

No 31.oktobra līdz 3.novembrim Pasaules kērlinga tūres (PKT) sieviešu posmā “WCT Tallinn Ladies Challenger 2019” Igaunijā piedalīsies divas Latvijas komandas: JKK/Rudzīte un SK OB/Stabulniece.

PKT Challenger tipa posms Tallinā norisināsies ceturto reizi. Šogad sacensībās startēs 18 komandas no tādām valstīm kā Čehija, Igaunija, Krievija, Latvija, Lietuva, Polija, Skotija, Somija, Šveice un Ungārija.

Komandas sadalītas trijās grupās pa sešām, kur aizvadīs apļa turnīra kārtu. Pēc pamatturnīra visas komandas tiks sarindotas pēc iegūtajiem rezultātiem. Pirmā vieta automātiski nokļūs sacensību pusfinālā, bet atlikušās pusfinālistes noskaidros starp ranga 2. un 7.vietu, 3. un 6.vietu, kā arī 4. un 5.vietu.


Abas mūsu komandas turnīru uzsāks pret mājienieku komandām, bet Ievas Rudzītes komanda savas grupas pēdējā spēlē tiksies ar Eimijas Makdonaldas komandu no Skotijas, kura aizvadītajā nedēļas nogalē Tukumā izcīnīja 3.vietu. Ne tikai Makdonaldas, bet arī Korijas Hurlimanas un Marijas Tūrmanes komandas pēc PKT ranga ir spēcīgākas par Rudzītes komandu. Savukārt Elīzas Stabulnieces grupā vienīgi Vlada Rumjanceva atrodas augstāk par mūsējām.

Iepriekšējos gadus turnīra titulu izcīnīja Šveices komandas. Vai šogad kādas citas valsts pārstāvēm izdosies gāzt no troņa šo spēcīgo kērlinga nāciju?


JKK/Rudzītes komandas sastāvs: Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Zane Ilze Brakovska
SK OB/Stabulnieces komandas sastāvs: Betija Gulbe, Anna Frančeska Guste, Katrīna Gaidule, Elīza Stabulniece, trenere Evita Regža

JKK/Rudzītes spēļu grafiks:
31.10.
21:35 – M.Tūrmane (Igaunija)
01.11.
10:50 – K.Hurlimana (Šveice)
19:15 – M.Sullanma (Somija)
02.11.
08:15 – V.Paulauskaite (Lietuva)
16:20 – E.Makdonalda (Skotija)

SK OB/Stabulnieces spēļu grafiks:
31.10.
15:45 – A.Gromova (Igaunija)
01.11.
13:45 – M.Nadherova (Čehija)
21:55 – J.Teļnova (Krievija)
02.11.
10:50 – V.Rumjanceva (Krievija)
19:15 – D.Palancsa (Ungārija)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji