Jaukto pāru seriāla pirmajā posmā uzvar D.Regža/A.Regža

Svētdien, 16.septembrī ar astoņu komandu piedalīšanos noslēdzās vienas dienas jaukto pāru kērlinga turnīra “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” pirmais posms. Par tā uzvarētājiem kļuva Daces Regžas/Anša Regžas komanda.

Šis posms pulcēja gan pagājušā Latvijas čempionāta, gan pagājušās sezonas “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” kopvērtējuma labākās komandas, gan jaunas komandas, kuru dalībnieki jau bija startējuši šajā turnīrā iepriekšējā sezonā, gan vienu igauņu komandu un arī debitantus.
 

Pirmajā no septiņiem seriāla posmiem uzvarēja D.Regžas/A.Regžas komanda. Turnīra pirmajā spēlē viņiem piešķirta automātiska uzvara pār Vinetas Smilgas/Kārļa Smilgas komandu, kuri neieradās uz spēli.

Otrajā spēlē viņi tikās ar Ilutas Lindes/Arņa Veidemaņa komandu. Šīs spēles sākumā dominēja D.Regža/A.Regža, bet uz spēles beigām pretinieki pietuvojās rezultātā, pēc septītā enda panākot 7:8. Bet, nospēlējot labāk astoto endu, D.Regžas/A.Regžas komanda izcīnīja uzvaru ar 10:7 un vietu finālā.

Tur viņi tikās ar pašreizējiem Latvijas čempioniem Santu Blumbergu/Ritvaru Gulbi, kuri spēli iesāka bez hammera, toties pirmajos divos endos katrā nozaga pa punktam (2:0). Nesekmīgais spēles sākums D.Regžas/A.Regžas komandai pārvērtās par pozitīvām spēles beigām. Piektajā endā iegūtie divi punkti un sestajā endā nozagtie divi ļāva izvirzīties vadībā ar 6:3. Lai gan punkti līdz spēles beigām netika gūti, toties minimāls pārsvars tika nosargāts un uzvara ar 6:5 atnesa viņiem pirmo vietu arī sezonas “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” pirmajā posmā.
 

Šī uzvara kopvērtējumā D.Regžas/A.Regžas komandai dod 142 punktus, otrajā vietā ierindojas S.Blumbergas/R.Gulbja komanda ar 94, bet trijnieku noslēdz I.Linde/A.Veidemanis ar 76 punktiem.

Nākamais “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” posms 14.oktobrī. Tajā ir vēl četras brīvas vietas, tāpēc organizatori gaida pieteikumus, kurus vēlams sūtīt pa epastu – rudzisu.cc@inbox.lv.
 

D.Regžas/A.Regžas spēļu rezultāti:
U – V.Smilga/K.Smilga
10:7 – I.Linde/A.Veidemanis
6:5 – S.Blumberga/R.Gulbis

/U – uzvara/

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji