Pasaules kērlinga tūres posma tiešraides no Šveices

Kērlinga sezona ir sākusies ne tikai Latvijā. Jau pirmajā nedēļas nogalē būs iespēja baudīt augstas klases kērlingu no Bādenes, Šveicē. Laika posmā no 24. līdz 26.augustam tiešraidē varēs vērot astoņas “Baden Masters” turnīra spēles, ieskaitot finālu.

Pasaules kērlinga tūre (WCT), pēc apvienošanās ar kērlinga čempionu tūri (CCT) pārziemojusi savu debija sezonu, 2018./2019.gada sezonā atgriežas ar jauniem turnīriem visā pasaulē un potenciālajiem jaunajiem čempioniem.

Kā pirmais kērlinga tūres sezonas posms Eiropā vienmēr bijis “Baden Masters” vīriešu kērlinga turnīrs. Arī šogad, nu jau 14. reizi, uz ierastā ledus dosies 20 pasaules Top komandas no Austrijas, Francijas, Krievijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Skotijas, Šveices, Vācijas un Zviedrijas. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu neviena no Latvijas komandām nepiedalīsies.

Sacensībās startēs viena no šī brīža spilgtākajām kērlinga komandām pasaulē Niklasa Edina (Zviedrija) vadībā. Viņi nedomā apstāties ne pie četriem Eiropas čempiona tituliem pēc kārtas (2014.,2015.,2016.,2017.gads), ne šogad izcīnītā pasaules čempiona titula Lasvegasā, ne arī pie Phjončanas olimpiskā sudraba. Turklāt komandai būs izdevība aizstāvēt pagājušā gadā izcīnīto “Baden Masters” titulu.

Viņiem turnīrā pievienosies tādi grandi kā Tomass Ulsruds (Norvēģija), tiesa gan pagājušā sezona viņam nebija īpaši veiksmīga, Pīters Dekrūzs (Šveice), kura komanda pastiprināta ar vienu no labākajiem Šveices spēlētājiem Svenu Mihelu, kā arī Brūsa Mauta (Skotija) vadītā komanda, kura parādīja teicamu sniegumu šī gada pasaules čempionātā Lasvegasā, izcīnot bronzas medaļas.

Noteikti starp dalībniekiem vēl jāpiemin Stefana Valštada (Norvēģija), Jāpa Vandorpa (Nīderlande) un Sebastiana Vunderera (Austrija) komandas, kuras ar katru jauno sezonu sastāda ar vien sīvāku konkurenci favorītiem.

Fināla spēles atkārtojums ar komentāriem latviešu valodā pēc turnīra būs pieejams Latvijas nacionālā kanāla Sportacentrs TV skatītājiem.

Spēļu tiešraides:
Piektdiena
11:30 – N.Edins (Zviedrija) : G.Doronins (Krievija)
14:00 – T.Ulsruds (Norvēģija) : J.Vandorps (Nīderlande)
19:30 – P.Dekrūzs (Šveice) : E.Mersjē (Francija)
Sestdiena
14:45 – S.Valštads (Norvēģija) : P.Dekrūzs (Šveice)
17:00 – J.Švallers (Šveice) : B.Mauts (Skotija)
21:00 – Ceturtdaļfināls
Svētdiena
10:00 – Pusfināls
14:30 – Fināls

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji