Turnīru Igaunijā CC Riga/Trukšāns noslēdz 4.vietā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 24. līdz 26.maijam Igaunijā, Tallinā notika “White Nights Trophy 2018” turnīrs. Par uzvarētājiem kļuva mājinieku komanda “CC Tallinn”, bet CC Riga/Trukšāna komanda no Latvijas ierindojās uzreiz aiz pirmā trijnieka.

“White Nights Trophy” turnīrā piedalījās 12 komandas, kuras sacentās par otro šī turnīra titulu. Visas godalgotās vietas šogad nonāca mājinieku rokās. Uzvarot visās piecās spēlēs, par sacensību uzvarētājiem kļuva “CC Tallinn” komanda. Turnīra laikā zaudējot ļoti līdzīgā spēlē komandai “CC Tallinn”, otro vietu izcīnīja “Cutform”. Savukārt trešā vieta “Team Turmann” kontā, pateicoties uzvarai pēdējā spēlē pret mūsu CC Riga/Trukšāna komandu.

Turnīru CC Riga/Trukšāna komanda uzsāka ar pārliecinošu uzvaru (18:2) pret mājinieku “Just See”. Arī nākošajā spēlē uzvara (8:5) pār “Adelboden&SK” no Šveices, tiesa gan to izdevās nodrošināt spēles beigās.

Pēc pārgrupēšanas mūsu komanda tikās ar turnīra uzvarētājiem “CC Tallinn”. Diemžēl sestajā endā CC Riga/Trukšāna komandas zaudētie četri punkti, pēc līdzīga spēles sākuma, vairs nebija atspēlējami, līdz ar to pirmais zaudējums 5:7. Ceturtajā spēlē pret Krievijas “Santer CC” izdevās labs spēles sākums. Pēc ceturtajā endā iegūtajiem četriem punktiem +5 pārsvars (6:1). Nākamajos trīs endos pretinieki samazina starpību līdz -2, tomēr CC Riga/Trukšāna komanda spēj noturēt rezultātu savā labā un nodrošina uzvaru ar 6:4.

Pēc četrām spēlēm CC Riga/Trukšāns ierindojās TOP 6 komandu starpā, ieņemot 3.vietu, kas vēl deva iespēju pacīnīties par uzvaru visā turnīrā. Pēdējā spēle pret “Team Turmann” komandu no Igaunijas izvērtās neveiksmīga. Ja pēc diviem endiem uz tablo bija 1:1, tad pēc pieciem jau 4:1 pretinieku labā, jo tika nozagti trīs endi pēc kārtas. Sestajā rezultātu starpību izdodas samazināt līdz -2. Toties septītajā “Team Turmann” komandas divi punkti ieliek pamatu uzvarai, kas astotajā endā tika papildināti ar vienu nozagtu. Gala rezultātā zaudējums ar 2:7 CC Riga/Trukšāna komandai “White Nights Trophy 2018” turnīra kopvērtējumā atnes 4.vietu.

CC Riga/Trukšāns spēļu grafiks:
U 18:2 – “Just See” (Igaunija)
U 8:5 – “Adelboden&SK” (Šveice)
Z 5:7 – “CC Tallinn” (Igaunija)
U 6:4 – “Santer CC” (Krievija)
Z 2:7 – “Team Turmann” (Igaunija)

/U – uzvara, Z – zaudējums/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji