Eiropas kērlinga čempionāta C divīzijā uzvar Dānijas vīriešu un Slovākijas sieviešu izlases
Vakar, 16.aprīlī noslēdzās Eiropas kērlinga čempionāts C divīzijā, kas 12.aprīlī aizsākās Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. Par šīs divīzijas uzvarētājiem kļuva Dānijas vīriešu izlase, bet sieviešu konkurencē par visām izlasēm pārāka izrādījās Slovākija.
 
Šogad Eiropas čempionāta C divīzijā cīnījās septiņas sieviešu un astoņas vīriešu kērlinga komandas.
 
Sieviešu izlases:  Austrija, Baltkrievija, Francija, Horvātija, Polija, Slovākija, Slovēnija.
Vīriešu izlases:  Andora, Baltkrievija, Beļģija, Bulgārija, Dānija, Horvātija, Īrija, Rumānija.
 
Sieviešu konkurencē pēc pamatturnīra kārtas Polija, Slovākija, Slovēnija un Austrija iekļuva izslēgšanas kārtā. Polijas un Slovākijas izlases sacentās par uzvaru šajā čempionātā. Līdz šai spēlei vēl ne reizi nepārspētā Polijas izlase sīvā cīņā piekāpās Slovākijai ar 3:4. Līdz ar to Slovākijas izlase kļuva par šīs divīzijas čempioni.
 
Polijas turpināja cīņu par C divīzijas sudraba medaļām. Šajā spēlē viņām pretim stājās Slovēnija, kura iepriekšējā dienā tikai ekstra endā pārspēja Austriju ar 9:8. Spēlē par otro vietu Polijas sieviešu izlase izrādījās krietni vien pārāka par slovēnietēm, izcīnot uzvaru ar 12:4. Pateicoties šai uzvarai Polija, kā arī divīzijas čempione Slovākija, nodrošināja savai valstij vietu Eiropas kērlinga čempionāta B divīzijā, kas šogad norisināsies Igaunijas galvaspilsētā Tallinā no 16. līdz 24.novembrim.
 
Vīriešu konkurencē Dānija, Baltkrievija, Īrija un Bulgārija iekļuva izslēgšanas kārtā. Par divīzijas čempiona titulu sacentās pamatturnīrā nepārspētā Dānijas izlase ar Baltkrieviju. Dāņi saglabāja savu perfekto bilanci līdz par sacensību beigām. Pēc uzvaras ar 9:3 pār Baltkrieviju viņi kļuva par C divīzijas čempioniem.
 
Otrā vieta tika sadalīta starp Baltkrieviju un Īriju, kura no cīņas par medaļām izslēdza Bulgāriju, uzvarot to ar 12:4. Sudraba medaļu īpašnieki bija zināmi tikai pēc ekstra enda, kurā iegūstot vienu punktu ar 6:5 pārāka bija Baltkrievijas izlase. Līdz ar to gan C divīzijas čempione Dānija, gan sudraba medaļu ieguvēja Baltkrievija izcīnīja tiesības šī gada beigās startēt Eiropas kērlinga čempionāta B divīzijā.
 
Vietu sadalījums sieviešu konkurencē:
1.vieta – Slovākija
2.vieta – Polija
3.vieta – Slovēnija
4.vieta – Austrija
5.vieta – Baltkrievija
6.vieta – Horvātija
7.vieta – Francija
 
Vietu sadalījums vīriešu konkurencē:
1.vieta – Dānija
2.vieta – Baltkrievija
3.vieta – Īrija
4.vieta – Bulgārija
5.vieta – Beļģija
6.vieta – Rumānija
7.vieta – Horvātija
8.vieta – Andora
 
 
Foto: WCF / Tom Rowland
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji