Latvijas jaukto pāru izlase startēs pasaules kērlinga tūres posmā Rīgā
Šajā nedēļas nogalē no 12. līdz 15.aprīlim Rīgā, Kērlinga hallē norisināsies vēl viens pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru turnīrs „Latvian Mixed Doubles Curling Cup II”. Šajā posmā piedalīsies 16 komandas, tai skaitā arī Latvijas jaukto pāru kērlinga izlase Santa Blumberga/Ritvars Gulbis.
 
Nedēļu pirms pasaules kērlinga čempionāta jauktajiem pāriem 10 valstu izlases aizvadīs iesildīšanās mačus „Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” un pie reizes cīnīsies par šī turnīra titulu, kā arī pasaules kērlinga tūres (WCT) ranga punktiem.
 
Kopumā sacensībās startēs 16 komandas no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas, Nīderlandes, Dānijas, Zviedrijas, Šveices, Skotijas, kā arī Austrālijas nacionālā izlase.
 
Ārzemju komandu vidū būs tādas spēcīgas pasaules kērlinga tūres (WCT) komandas kā – Z.Hajkova/T.Pauls no Čehijas (5.vieta WCT rangā), M.Tūrmane/H.Lills no Igaunijas (8.vieta), M.Jēgi/S.Mihels no Šveices (9.vieta).
 
No Latvijas šajā posmā piedalīsies divas komandas Sanita Saulgrieze/Jānis Rēdlihs, kā arī Latvijas jaukto pāru kērlinga izlase Santa Blumberga/Ritvars Gulbis. Viņiem šis pūs pēdējais sagatavošanās turnīrs pirms došanās uz Zviedriju, lai cīnītos pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātā no 21. līdz 28.aprīlim.
 
Visas komandas sadalītas četrās grupās pa četrām, lai vispirms izspēlētu apļa turnīra kārtu. Pēc iegūtajiem rezultātiem, katras grupas divas labākās komandas turpinās cīņu ceturtdaļfinālā un arī saglabās iespēju kļūt par „Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” čempionu. Finālspēle un bronzas spēle tiks aizvadītas svētdien, 15.aprīlī plkst. 15:45.
 
Visas turnīra spēles būs iespējams vērot Kērlinga hallē klātienē, kas atrodas Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Interesentiem ieeja bez maksas.
 
 
Sacensības tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Latvijas Kērlinga asociācijas, Sporta kluba „OB”, LIVE RIGA, Isostar, Venden, Days Hotel, Super Viva  finansiālu atbalstu.
 
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji