D.Regža/A.Regža uzvar 6.posmā un faktiski nodrošina jaukto pāru seriāla kopvērtējuma 1.vietu
Priekšpēdējais „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” posms tika izspēlēts 18.februārī. Tajā svarīgu uzvaru izcīnīja D.Regžas/A.Regžas komanda.
 
Jau pēc 5.posma „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru seriālā D.Regža/A.Regža bija krietni vien aizsteigušies priekšā saviem kopvērtējuma tabulas konkurentiem. Pārējiem bija vien teorētiskas izredzes viņus panākt, kas vēl vairāk apstiprinājās pēc aizvadītā sestā posma, kurā, iegūstot trīs uzvaras, viņiem izdevās ieņemt pirmo vietu.
 
Pirmajā spēlē iekrājot četru punktu pārsvaru spēles pašā sākumā, D.Regžas/A.Regžas komandai šo starpību izdevās to noturēt un pat palielināt spēles beigās, gūstot 9:4 uzvaru pār E.Bremanes/A.Bremaņa sen. komandu.
 
Nākamās spēles pretinieki L.Avena/A.Avotiņš sagādāja jau lielāku pretestību. Lai gan līdz ceturtajam endam D.Regžai/A.Regžam izdevās iegūt +3 punktu pārsvaru, to nākamajos trīs endos pretinieki no viņiem atguva, izlīdzinot rezultātu 5:5 pirms pēdējā enda. Tajā D.Regžas/A.Regžas komandai izdodas ar pēdējā akmens tiesībām iegūt punktu un svinēt uzvaru ar 6:5.
 
Cīņā par 1.vietu šajā posmā D.Regžas/A.Regžas komandai pretim stājās D.Zīle/A.Gavars. Līdz ceturtajam endam posma uzvarētājiem spēle nevedās, atrodoties iedzinējos ar 1:4. Toties piektais ends atnesa viņiem četrus punktus un jau +1. Pēdējā endā nozagtie punkti dod uzvaru ar 8:5 pēdējā spēlē, līdz ar to uzvaru visā posmā.
 
Turklāt atrodoties kopvērtējuma pirmajā vietā ar 437 punktiem D.Regžas/A.Regžas komanda sev faktiski nodrošinājusi sev uzvaru „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” seriālā, jo tikai teorētiski kāds to viņiem var atņemt. Tas notiktu tādā gadījumā, ja kāda no pasaules Top komandām ierastos uz šo turnīru, palielinot vidējo reitingu un iegūstamo punktu skaitu par pirmo vietu pēdējā posmā.
 
Savukārt cīņa par kopvērtējuma 2., 3. un 4.vietu, kuras arī iegūs naudas balvas, vēl turpināsies pēdējā posmā. D.Zīle/A.Gavars, vieni no pretendentiem uz šīm vietām, ir pieteikuši dalību pēdējā posmā, kas dod priekšrocības apsteigt pretiniekus gadījumā, ja tie pēdējā posmā izdomā nestartēt.
 
Šī posma uzvarētāju D.Regžas/A.Regžas komandas rezultāti:
9:4 – E.Bremane/A.Bremanis sen.
6:5 – L.Avena/A.Avotiņš
8:5 – D.Zīle/A.Gavars
 
Turnīra organizatori vēl gaida trīs pieteikumus uz „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” pēdējo posmu. Tos var iesniegt, rakstot uz rudzisu.cc@inbox.lv.
 
7.posma dalībnieku saraksts (18.03.2018.):
E.Bremane/A.Bremanis sen.
D.Zīle/A.Gavars
S.Saulgrieze/J.Rēdlihs
P.Rožkova/S.Djačenko
I.Mača/A.Abrickis
 
 
Sacensības rīko Rudzīšu kērlinga klubs sadarbībā ar Kērlinga halli un Latvijas Kērlinga asociāciju.
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji