Šveices sieviešu kērlinga turnīra finālā Ķīnas komanda pārspēj ASV
Sieviešu kērlinga komandas no 11. līdz 14.janvārim sacentās par „Bernese Ladies Cup” turnīra titulu Šveices galvaspilsētā Bernē. Pirmo reizi par šī turnīra uzvarētāju kļuva B.Vangas komanda no Ķīnas.
 
Pasaules kērlinga tūres (WCT) pirmajā šī gada sieviešu kērlinga komandu Eiropas posmā sacentās 32 komandas. Finālspēlē tikās Phjončhanas olimpisko spēļu dalībniece B.Vangas komanda no Ķīnas ar Dž.Sinklēras komandu no ASV. Spēle norisinājās punkts punktā un līdz pat astotā enda beigām bija grūti noteikt, kura komanda izcīnīs uzvaru. Šajā spēlē bija nepieciešam ekstra ends, kurā gūstot vienu punktu un uzvaru ar 6:5 „Bernese Ladies Cup” titulu un 6000 Šveices franku naudas balvu izcīnīja B.Vangas komanda, kura turnīra pirmajās trijās spēlēs bija zaudējusi jau divas no tām, bet turpinājumā izdevās uzvarēt visās spēlēs, ieskaitot finālu.
 
Par 3.vietu duelis norisinājās starp divām spēcīgākajām Krievijas komandām – V.Moisevas un A.Sidorovas. Pēdējā gada laikā V.Moisevas komanda apliecinājusi, ka ir stiprākā Krievijas sieviešu kērlinga komanda. Šī dominance parādījās arī šajā spēlē, pārspējot konkurentes ar 7:4.
 
Mierinājuma kausa finālā sacentās H.Flemingas komanda no Skotijas ar D.Jenčas komandu no Vācijas. Šajā cīņā pārāka ar 5:3 izrādījās Skotijas komanda.
 
Spēļu tiešraides no „Bernese Ladies Cup” turnīra nodrošināja Sportacentrs filmēšanas komanda. Līdz ar to spēles ar komentāriem angļu valodā pieejamas atkārtojumā pasaules kērlinga tūres (WCT) YouTube kanālā, savukārt pusfināla un fināla spēles ar komentāriem latviešu valodā būs iespējams redzēt Latvijas nacionālajā kanālā Sportacentrs TV.
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji