Bernē uzvar A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija jaukto pāru komanda

„Mixed Doubles Bern” jaukto pāru turnīrs no 17. līdz 19.novembrim norisinājās Bernē, Šveicē. Par uzvarētājiem kļuva A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komanda no Krievijas. Sporta kluba „OB” D.Regžas/A.Regžas komanda no Latvijas turnīru noslēdza ar divām uzvarām savā kontā.
 
Pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru turnīrs „Mixed Doubles Bern” pulcēja 32 komandas. Par otro „Mixed Doubles Bern” titulu finālā sacentās 2016.gada pasaules čempioni A.Brizgalova/A.Krušeļņickijs ar 2017.gada pasaules čempioniem Dž.Peretas/M.Riosa komandu no Šveices. Spēle tika noslēgta jau pēc pieciem endiem, jo Dž.Peretas/M.Riosa komanda nekādi nespēja iegūt punktus, kas bija nepieciešami lai atspēlētu Krievijas komandas iekrāto pārsvaru. Līdz ar to uzvara ar 7:1 A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komandai un arī iegūta naudas balva 3000 Šveices franku apmērā.
 
Par 3.vietu turnīrā sacentās mājinieku komanda M.Jēgi/S.Mihels ar H.Jangas/K.Lī komandu no Korejas. Jau spēles sākums komandai no Šveices izdevās veiksmīgāks, turklāt septītajā endā iegūtie četri punkti ļāva viņiem nodrošināt uzvaru ar 9:4.
 
Mierinājuma kausa finālā tikās R.Vangas/D.Ba komanda no Ķīnas ar M.Stoltas/P.Stolta komandu no ASV. Šajā duelī pārāka izrādījās komanda no ASV, kura pēdējā endā, izcīnot vajadzīgos trīs punktus, izrāva uzvaru ar 9:8.
 
D.Regžas/A.Regžas komanda no Latvijas pirmajā spēlē tikās ar M.Keisneres/D.Kalthofa komandu no Kanādas, kur līdzīgā spēlē nācās piekāpties ar 6:7. Nākamajā spēlē, pateicoties pieciem punktiem piektajā endā, izdevās noturēt pārsvaru un pārspēt D.Rupas/K.Vunderlina komandu no Šveices ar 9:7. Līdzīgi kā pirmajā spēlē arī trešajā tikai pašās spēles beigās pretiniekiem K.Lillas/M.Lilla komandai no Igaunijas izdevās nodrošināt sev uzvaru pēdējā endā. Līdz ar to D.Regžas/A.Regžas komandai otrais zaudējums turnīrā ar 6:7. Ceturtajā spēlē bija jāspēlē pret S.Morandas/R.Borini komandu no Francijas. Šajā spēlē neizdevās spēles laikā atspēlēt zaudētos punktus, līdz ar to spēle noslēdzās pēc septiņiem endiem ar 5:7.
 
Pēc vienas uzvaras un trim zaudējumiem D.Regžas/A.Regžas komanda nonāca mierinājuma kausa izspēlē. Tajā pirmajā spēlē pretim stājās L.Laurenti/M.Paskale komanda no Itālijas. Pēc maz rezultatīvā spēles sākuma, turpinājumā katrai no komandām izdevās iegūt vairākus punktus endā. Pēc astoņiem endiem rezultāts neizšķirts 8:8. Pateicoties pēdējā akmens tiesībām ekstra endā, D.Regžas/A.Regžas komandai izdevās izcīnīt uzvaru ar 10:8 un turpināt cīņu turnīrā, kur nākamajā spēlē nācās sacensties ar spēcīgo I.Šekereza/G.Nagi komandu no Ungārijas. Spēles pirmajos trijos endos zaudētie septiņi punkti spēles tālākajā gaitā netika atspēlēti, piekāpjoties ar 2:9, līdz ar to „Mixed Doubles Bern” jaukto pāru turnīrs D.Regžas/A.Regžas komandai beidzās.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu rezultāti:
Z 6:7 – M.Keisnere/D.Kalthofs (Kanāda)
U 9:7 – D.Rupa/K.Vunderlins (Šveice)
Z 6:7 – K.Lilla/M.Lills (Igaunija)
Z 5:7 – S.Moranda/R.Borini (Francija)
U 10:8 – L.Laurenti/M.Paskale (Itālija)
Z 2:9 – I.Šekereza/G.Nagi (Ungārija)
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji