Junioru komandas dosies uz turnīru Skotijā
„Braehead Junior International” junioru komandu turnīrs šogad Skotijas pilsētā Glāzgovā notiks jau sesto reizi. Šajā pasaules kērlinga tūres (WCT) posmā, kas norisināsies no 3. līdz 5.novembrim, piedalīsies  K.Vilka un M.Bremanes komandas no Latvijas.
 
„Braehead Junior International” turnīrs ir trešais Eiropas junioru posms un jau 27 pasaules kērlinga tūres (WCT) posms kopumā šajā sezonā. Turnīrā piedalīsies 18 junioru puišu un 14 junioru meiteņu komandas.
 
Puišu komandas sadalītas trijās grupās pa sešām, kurās izspēlēs apļa turnīra kārtu. Tālāk komandas tiks sarindotas pēc iegūtajām uzvarām grupā un papildrādītāja (vidējā LSD metiena), lai noteiktu ceturtdaļfināla dalībniekus, kuri cīnīsies par uzvaru turnīrā. Latvijas junioru puišu komanda K.Vilka vadībā iedalīta vienā grupā ar pārstāvjiem no Skotijas, Šveices, Zviedrijas un Vācijas. Par spēlētāju rotāciju komandā treneris R.Vaivods komentēja, ka šajā turnīrā skipa pozīcijā spēlēs Kristaps Vilks, lai saprastu vai nepieciešamas  izmaiņas virknējumā gaidāmajam pasaules čempionātam. Turklāt komandai būs iespēja pirmo reizi startēt Skotijā, gūstot jaunu pieredzi un iespaidus.
 
Meiteņu komandas sadalītas divās grupās pa sešām un astoņām komandām. Grupa ar sešām komandām izspēlēs apļa turnīru, bet grupa ar astoņām komandām daļēju apļa turnīra kārtu. Pēc tam komandas tiks sakārtotas pēc iegūtajiem rezultātiem, lai tālāk cīnītos par uzvaru. M.Bremanes Latvijas junioru meiteņu komanda ielikta vienā grupā ar komandām no Šveices, Norvēģijas un Skotijas.
 
Junioru puišu komandas sastāvs: Kristaps Vilks (skips), Anrijs Mikuss Briežkalns, Jānis Bremanis, Markuss Salmiņš, Mārtiņš Caune-Luste, treneris – Raimonds Vaivods.
 
Junioru meiteņu komandas sastāvs: Madara Bremane (skips), Helma Gerda Bidiņa, Evelīna Barone, Zane Ilze Brakovska, Megija Anna Graumane, treneris – Andris Bremanis.
 
K.Vilka komandas spēļu grafiks:
03.11. (pēc Latvijas laika)
10:15 – Haršs (Vācija)
16:05 – Kreiks (Skotija)
22:10 – Klosners (Šveice)
04.11. (pēc Latvijas laika)
13:10 – Vaits (Skotija)
19:15 – Nīgrens (Zviedrija)
 
M.Bremanes komandas spēļu grafiks:
03.11. (pēc Latvijas laika)
13:10 – Fārmere (Skotija)
19:15 – Deivija (Skotija)
04.11. (pēc Latvijas laika)
10:15 – Ramsfjela (Norvēģija)
16:05 – Vitšonke (Šveice)
22:10 – Kaizere (Šveice)
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji