Ratiņkrēslu kērlinga komanda Alliance Maskavā finišē sestie
Pēc rekonstrukcijas nesen atvērtajā Maskavas kērlinga klubā no 23. līdz 25.oktobrim norisinājās „Moscow Open International Wheelchair 2017” ratiņkrēslu kērlinga turnīrs. Tajā startēja komanda Alliance, kura kopvērtējumā ieņēma 6.vietu.
 
Turnīrā šogad piedalījās astoņas komandas. Septiņas no tām Krievijas valsts pārstāves un viena Latvijas ratiņkrēslu kērlinga komanda – Alliance.
 
Komandas bija sadalītas divās grupās pa četrām un vispirms izspēlēja apļa turnīru. Pēc trim spēlēm labākā komanda no A grupas spēlēja ar pēdējā vietā esošo B grupas komandu un otrādi, kā arī otrajā vietā esošā A grupas komanda cīnījās ar trešajā vietā esošo B grupas komandu  un otrādi. Pēc četrām spēlēm komandas tika sarindotas pēc iegūtiem punktiem, uzvarētiem endiem un iegūtiem akmeņiem. Vadoties pēc šī kopvērtējuma, pirmā vieta spēlēja ar otro, trešā ar ceturto, piektā ar sesto un septītā ar astoto. Pēc šīs spēles no jauna tika veidots kopvērtējums kā pēc iepriekšējā principa un arī spēļu pretinieki tika noteikti kā iepriekš. Beidzoties sestajai spēlei, gala kopvērtējumā ratiņkrēslu kērlinga komanda Alliance ierindojās 6.vietā turnīrā, sešās spēlēs gūstot divas uzvaras. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Sverdlovskas apgabala komanda no Krievijas.
 
Komandas sastāvs: Aleksandrs Dimbovskis (skips), Aleksandrs Vitohins, Valērijs Asadčijs, Galina Pavlova, treneris – Kirils Savuškins.
 
Alliance komandas spēļu rezultāti:
Z 5:6 – „Москвич” Maskavas komanda (Krievija)
Z 3:9 – Sverdlovskas apgabala komanda (Krievija)
Z 7:10 – Sanktpēterburgas komanda (Krievija)
Z 2:9 – Maskavas apgabala komanda (Krievija)
U 9:6 – Čeļabinskas komanda (Krievija)
U 9:4 – Udmurtijas komanda (Krievija)
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji