Uz Eiropas kēringa čempionātu dosies Junkers Bosch/Smilga
Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā noskaidrots uzvarētājs vīriešu konkurencē - Junkers Bosch/Smilga komanda, kas izcīnija tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā Šveices pilsētā Sanktgallenē no 17. līdz 25.novembrim.
 
Šodien, 1.oktobrī otrajā spēlē izšķīrās divu komandu liktenis. Junkers Bosch/Smilga komandai šī bija spēle, kurā uzvara nodrošinātu ceļazīmi uz Eiropas kērlinga čempionātu, bet KKR/Trukšāna komandai, uzvarot šo spēli, vēl būtu iespēja turpināt cīņu finālturnīrā. Šī spēle izvērtās ļoti nelabvēlīgi KKR/Trukšāna komandai. Pirmkārt, spēles vidū komandu pameta Arnis Veidemanis, traumas dēļ. Otrkārt, spēle viņiem nevedās, jo Junkers Bosch/Smilga komandai izdevās nozagt trīs endus pēc kārtas, sākot no ceturtā enda. Turpinājumā KKR/Trukšāna komandas kļūdas atspoguļojās rezultātā. 2:7 pēc astotā enda un paspiestas rokas.
 
Komandas Junkers Bosch/Smilga komandas skipa - Kārļa Smilgas komentārs pēc turnīra:
“Grūts turnīrs, jo intensīvi nospēlētas piecas dienas. Pēc vasaras visi sagatavojušies labi. Trīs komandas bija līdzvērtīgas (Junkers Bosch/Smilga, A41/Gulbis, KKR/Trukšāns - aut.piez.), jo pamatturnīrs beidzās pa četrām uzvarām katrai. Beigās visu izšķīra papildrādītāji. Piemēram, pirmā spēle mums izvērtās ļoti veiksmīgi, spēlējot pret A41/Gulbja komandu.Tur pēc spēles ritējuma mums teorētiski bija jāzaudē, zaudējot šo spēli mēs varējām arī netikt finālturnīrā. Abās finālturnīra spēlēs bija līdzvērtīga cīņa, ne vienmēr tas rezultāts atspoguļo spēles gaitu. Pirmajā spēlē pretinieks pretestību mums izrādīja ilgāk nekā otrajā. Kopumā domāju, ka šis kvalifikācijas turnīrs varēja notikt vēlāk, jo tad komandas varētu būt vēl spēcīgākas, vairāk sagatavojušās. Rezultātu lēkāšana un daudzos nozagtos punktus var izskaidrot ar to, ka komandas nav līdz galam sagatavojušās. Šis man būs trešais Eiropas čempionāts. Iepriekš 11 un 13 gadus atpakaļ esam bijuši kopā ar Arti Zenteli un Jāni Klīvi. Prieks, protams, par to, ka mēs atkārtojām Latvijas čempionāta panākumu.”
 
Junkers Bosch/Smilga sastāvs: Kārlis Smilga (skips), Artis Zentelis, Jānis Klīve, Didzis Pētersons.
 
Visas Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīra spēles norisinājās Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H, Rīgā.
 
Vīriešu komandu spēļu rezultāts:
Junkers Bosch/Smilga - KKR/Trukšāns 11:6 pirmā finalspēle
Junkers Bosch/Smilga - KKR/Trukšāns 7:2 otrā finalspēle
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale
Apsveicu Kārli! Vēlu veiksmi Eiropas čempionātā! SARAUJ LATVIJA!
2017-10-01 14:47:23

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji