Sākusies reģistrēšanās Rīgas atklātajam kērlinga čempionātam
Par tradīciju kļuvušais Rīgas kērlinga čempionāts arī 2017.gadā notiks novembra mēnesī. Šis pēc skaita būs jau septītais čempionāts, kurš norisināsies no 10.novembra (spēļu sākums atkarīgs no pieteikto komandu skaita) līdz 12.novembrim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H.
 
Čempionāta mērķis ir noskaidrot labākās kērlinga komandas Rīgā un Latvijā. Katrai komandai, kura piedalīsies Rīgas kērlinga čempionātā, ir garantētas divas spēles. Pagājušā gadā par Rīgas čempioniem dāmu konkurencē kļuva komanda LKK/Bērziņa, bet starp kungiem stiprākie bija RKK/Rudzītis komanda.
 
Sacensības notiek saskaņā ar WCF (Pasaules Kērlinga Federācija) spēles un sacensību noteikumiem. Ņemiet vērā arī grozījumus attiecībā uz slotu galvām! Atkāpes no šiem noteikumiem tiek atrunātas čempionāta nolikumā un iespējamas nelielas izmaiņas atkarībā no pieteikto komandu skaita, par ko komandas tiks informētas līdz sacensību sākumam.
 
Komandas vārdiskais pieteikums iesniedzams elektroniski līdz 2017.gada 20.oktobrim plkst. 16:00, nosūtot uz e-pastu: info@kerlingahalle.lv. Parakstītu un aizpildītu komandas pieteikuma formu jāiesniedz līdz spēļu sākumam. Dalība sacensībās bez maksas.
 
Sīkāka informācija – info@kerlingahalle.lv vai pa tālruni 27748444.
 
 
Pateicamies RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTAM par atbalstu un līdzdalību turnīra organizēšanā un īpaši Kristapam Lejstrautam.
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Kērlinga Halle

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji