„Redmars” komanda pieveic Eiropas čempiones un „MedExpert Curling Cup” turnīru noslēdz 4.vietā

Visaugstāk no Latvijas komandām „MedExpert Curling Cup” ierindojās komanda „Redmars”. Zaudējot spēlē par 1.vietu turnīrā, viņiem nācās samierināties ar 4.vietu kopvērtējumā.

„MedExpert Curling Cup” noslēdzies ar Krievijas komandas „SPB.RU” uzvaru. Turnīrs norisinājās no 3. – 6.augustam Svetlogorskā, Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā. Tajā piedalījās 36 komandas, no kurām divas komandas bija no Latvijas – „Redmars” (sastāvs – A.Abrickis, I.Mača, Dz.Bērziņš, A.Gurtiņš) un „Team B” (sastāvs – I.Bērziņa, U.Ģērmane, R.Lubarte, E.Dompalma-Linuža), savukārt komandā „Scandaltastic” spēlēja divas pārstāves no Latvijas: M.Prozoroviča un L.Mangale, bet „Lesfaftovec-1 (Sila Bobra)” komandā startēja B.Bārzdainis.

Komandas „Redmars” un „Team B” savās grupās turnīru iesāka ar divām uzvarām. Pēc pārgupēšanas „Redmars” turpināja savu uzvaru sēriju, kurā spēja pieveikta arī pašreizējās Eiropas čempiones V.Moisevas komandu. Nonākot Zelta grupā un spēlē par 1.vietu turnīrā, „Redmars” komandai pretim stājās komanda „SPB.RU” no Krievijas, kura līdz šai spēlei arī bija guvusi tikai uzvaras. Spēles sākums mūsu komandai nepadevās, bet vēlāk atgūt pazaudētos punktus bija grūti, līdz ar to, zaudējot šajā spēlē, „Redmars” komanda kopvērtējumā atkrita uz 4.vietu. Tikmēr „Team B” pēc pārgrupēšanas piedzīvoja divus zaudējumus un nonāca Sudraba grupā. Pēdējā spēlē „Team B” sacentās ar „Albatross” komanda no Krievijas. Pateicoties šai uzvarai, „Team B” Sudraba grupā ierindojās 3.vietā, bet visa turnīra kopvērtējumā ieņēma 15.vietu.

Ar mainīgām sekmēm turnīru savās grupās uzsāka komandas „Scandaltastic” un „Lesfaftovec-1 (Sila Bobra)”. Ja komanda „Scandaltastic” vēl izdevās noturēties starp stiprākajām komandām, tad „Lesfaftovec-1 (Sila Bobra)” komandai nācās krietni piepūlēties, lai spētu pakāpties līdz Zelta grupai. Gala rezultātā „Lesfaftovec-1 (Sila Bobra)” komandai, veiksmīgi nospēlējot turnīra vidus daļu, izdevās kopvērtējumā izcīnīt 10.vietu, savukārt „Scandaltastic” komanda ar mainīgiem panākumiem visa turnīra laikā nodrošināja sev 11.vietu.

Komandu rezultāti:

Redmars - Team MEDVED 6-5
Redmars - New League 4-2
Deafman Chelyabinsk - Redmars 4-7
Redmars - Bronze Taymyr 6-5
SPB.RU - Redmars 8-3

Vega - Team B 0-12
Team B - Koenig Deaf 7-5
SPB.RU - Team B 5-3
Ice Planet - Team B 8-4
Albatross - Team B 3-11

Scandaltastic - Neva 6-6
Deaf Tomsk Men - Scandaltastic 5-6
Scandaltastic - Ice Planet 3-6
Team MEDVED - Scandaltastic 2-10
Scandaltastic - Team Belarus 4-6

Lesgaftovec-1 (Sila Bobra) - SPB.RU 1-14
RuDos - Lesgaftovec-1 (Sila Bobra) 2-7
Lesgaftovec-1 (Sila Bobra) - DUSH-3 5-2
Lesgaftovec-1(Sila Bobra) - Deaf Tomsk Men 6-4
Lesgaftovec-1 (Sila Bobra) - Bronze Taymyr 5-6
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji