RKK/Rudzīša komanda bez zaudējumiem uzsākusi Latvijas čempionātu jauktajām kērlinga komandām

Vakar, 12.aprīlī četras jauktās kērlinga komandas uzsāka cīņu par Latvijas čempiona titulu. Šodien un rīt tiks aizvadītas apļa turnīra spēles, pēc kurām noskaidrosies divas labākās komandas, kuras nākamajā nedēļas nogalē turpinās cīņu par uzvaru čempionātā.

Visas komandas vakar izspēlēja pa divām spēlēm. RKK/Rudzīša komanda uzvarēja abās no tām, ar 5:3 KKR/Vondas komandu un ar 6:3 JKK/Rēdliha komandu. Šodien, plkst. 10:00 viņiem pretim stāsies pagājušā čempionāta uzvarētājs SK OB/Regža, noslēdzot pirmā apļa turnīra kārtu. SK OB/Regžas komanda pirmajā spēlē piekāpās JKK/Rēdliha komandai ar 6:8, savukārt otrajā spēlē pārliecinoši tika uzvarēta KKR/Vondas komanda, kura līdz šim ir bez uzvarām. Šodien, plkst. 16:00 komandas uzsāks otrā apļa turnīra kārtu.

SK OB/Regža sastāvs: Ansis Regža(skips), Dace Regža(vice skips), Aivars Gavars (2.spēlētājs), Antra Zvane(1.spēlētājs)
JKK/Rēdlihs sastāvs: Jānis Rēdlihs(skips), Dace Zīle, Edgars Linužs, Evija Linuža-Dompalma
KKR/Vonda sastāvs: Jānis Vonda(skips), Sanita Saulgrieze, Jurijs Kovešņikovs, Zanda Priste-Vonda
RKK/Rudzītis sastāvs: Jānis Rudzītis(skips), Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere
 

Komanda, kura uzvarēs Latvijas čempionātā,  iegūs tiesības pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā jauktajām kērlinga komandām, kurš šogad no 6. – 14.oktobrim norisināsies Šveices pilsētā Šamperī.

Spēļu grafiks: LČ jauktās komandas
Spēļu rezultāti pieejami: http://curling.lv/cempionati/mix

Sacensības tiks izspēlētas Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H, ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas.

 

Latvijas jaukto komandu čempionātā komandas piedalās ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji