Jaukto pāru kērlinga turnīrā „Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” labākā komanda no Latvijas 4.vietā

„Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” jaukto pāru kērlinga turnīrs norisinājās Kērlinga hallē no 6. – 9.aprīlim. Pašmāju Sporta kluba „OB” un Kērlinga halles rīkotājā turnīrā piedalījās 16 spēcīgas komandas no Eiropas un Kanādas, to vidū arī piecas komandas no Latvijas.

Tā pat kā pagājušajā nedēļas nogales „LODE Latvian Mixed Doubles Curling Cup” jaukto pāru turnīrā, tā arī šajā par uzvarētājiem kļuva pašreizējie pasaules čempioni no Krievijas A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komanda. Viņiem finālā pretim stājās J.Maisneres/A.Būtnera komanda no Vācijas. Pārliecinošs spēles sākums ar pieciem punktiem jau pēc trešā enda šai komandai deva pietiekamu handikapu. Vācijas komanda nespēja atspēlēties un spēle beidzās jau pēc sešiem endiem ar rezultātu 8:2. Cīņā par 3.vietu iesaistījās arī komanda no Latvijas I.Rudzīte/A.Zentelis, kuras pretinieki bija Dž.Eitkenas/B.Mauta komanda no Skotijas. Arī šī spēle beidzās pēc sešiem endiem, jo sestajā endā Dž.Eitkenas/B.Mauta komandas gūtie četri punkti sagrāva visas cerības Latvijas komandai atspēlēties. Līdz ar to ar beigu rezultātu 10:3 Dž.Eitkenas/B.Mauta komanda no Skotijas ieguva 3.vietu šajā turnīrā, bet I.Rudzītes/A.Zenteļa komanda 4.vietu. Aiz viņiem uzreiz 5.vietā S.Blumbergas/A.Bremaņa komanda, kas turnīru uzsāka ļoti veiksmīgi, tomēr paklupa ceturtdaļfinālā, kur ar 6:8 piekāpās tieši I.Rudzītes/A.Zenteļa komandai. Turnīra 9. un 10.vietā attiecīgi ierindojās I.Lindes/A.Veidemaņa un J.Rudzītes/J.Rudzīša komandas, bet D.Zīles/J.Rēdliha komandai šajā turnīrā, zaudējot visas turnīra spēles, nācās samierināties ar pēdējo – 16.vietu.

S.Blumbergas/A.Bremaņa komandai (Latvijas izlasei) un vēl septiņām valstu izlasēm šis bija pēdējais sagatavošanās turnīrs pirms Kanādā, Letbridžā gaidāmā pasaules jaukto pāru kērlinga čempionāta, kurš norisināsies no 22. – 29.aprīlim.

Visu spēļu rezultāti pieejami: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=616

Gala kopvērtējums: LMDCC

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji