Ventspils čempionātā kērlingā finālistus noskaidros jau šo svētdien

Svētdien, 19.martā  Ventspils Ledus hallē  notiks  Ventspils pilsētas 15.atklātā čempionāta kērlingā pusfinālu cīņas.  Pēc aizvadīto  divu apļu spraigām cīņām, astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos  četriniekos, kas  turpinās izspēli pēc page play –off  sistēmas. Pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā.

Pirmā svētdienas spēle  būs   starp   1. un 2. vietas ieguvējiem  komandām „Ostas celtnieks”  un „Pērles”,  kā arī starp 3. un 4. vietas ieguvējiem komandām „Lavīna” un  „Ventspils novads”.  Spēles  Pērles/Ostas celtnieks uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu  fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 26.martā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar   komandu Lavīna/Ventspils novads  dueļa  uzvarētāju  par otru vietu finālspēlē. Savukārt, spēles Lavīna/Ventspils novads  zaudētājam nāksies samierināties par iespēju  cīnīties par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā. 

Plkst. 08.30   

      1.vieta- 2.vieta       Pērles – Ostas celtnieks

      3. vieta-4.vieta       Lavīna- Ventspils novads

      5.vieta- 6.vieta       Ice Scream - VKM

      7.vieta- 8.vieta       Ice Storm – Snowflakes

Plkst. 11.15  - Pusfināls

       2. vieta - 3.vieta  (vietas pēc 1.spēles rezultātiem)

       6. vieta – 7.vieta  (vietas pēc 1. spēles rezultātiem)

Kopvērtējuma tabula pēc divu apļu spēlēm: 

Vieta

Komanda

S

U

Z

 
 

1.

Pērles

14

11

3

 

2.

Ostas celtnieks

14

11

3

 

3.

Lavīna

14

9

5

 

4.

Ventspils novads

14

8

6

 

5.

ICE SCREAM

14

6

8

 

6.

VKM

14

 6

8

 

7.

              ICE STORM

14

3

11

 

8.

SNOWFLAKES

14

1

13

 

S-spēles, U- uzvaras, Z- zaudējumi

Čempionāta norisi un junioru komandas atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība,  Latvijas kērlinga asociācija,  Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties kluba sociālā tīkla Facebook vietnē https://www.facebook.com/ventspilscurlingclub/ .

 

Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji