Junioru izlasēm uzvaras pār Igaunijas un Čehijas valstsvienībām

7. janvārī mūsu meiteņu izlase aizvadīja spēli pret Igaunijas valstsvienību, kas rezultējās ar pārliecinosu uzvaru – 14:5.

 

Latvijas junioru meiteņu izlases trenere Santa Blumberga:

“Spēle ar Igaunijas valstsvienību liekus komentārus neprasa. Kā vienmēr uz laukuma meitenes kāpa zinot savu uzdevumu un tas arī tika izpildīts. Nedaudz cīnijāmies ar savām kļūdām pie liela pārsvara, bet uzvara ir un paliek uzvara. Tagad gatavojamies izšķirošajai spēlei pret Norvēģijas komandu, kas noteiks mūsu vietu apakšgrupā un to - kā ieiesim izslēgšānas spēlēs”.

 

Spēles ieraksts ar Igaunijas izlasi ir skatāms https://www.youtube.com/watch?v=NengeE1qubw&t=154s

 

8.janvārī, plkst. 17:00 (pēc Latvijas laika) mūsu meitenes sacentīsies izšķirošā spēlē pret Norvēģijas komandu.

Spēles online rezultāti ir pieejami čempionāta mājas lapā http://www.curlingevents.se.

 

 

 

Latvijas puišu izlase aizvadīja ļoti nozīmīgu spēli pret Čehijas valstsvienību, kurā guva uzvaru ar rezultātu 8:5.

 

Latvijas junioru puišu izlases treneris Raimonds Vaivods:

"Šai spēlei apakšgrupas ietvaros bija sevišķi liela nozīme, jo uzvarētājs praktiski nodrošinātu vietu izslēgšanas spēlēs. Kā iepriekšējās spēlēs - arī šoreiz mūsu puiši aizvadīja ļoti stabilu un precīzu spēli, taču īpaši labu sniegumu šodien demonstrēja mūsu komandas ceturtais numurs un vice skips Andris Bremanis. Panākumu pamatā šodien noteikti bija pretinieku vājo vietu izpēte. Spēles noslēgumā čehi nonāca absolūtā laika trūkumā (uz trīs endiem aptuveni septiņas minūtes), kā rezultātā vairāki metieni tika sasteigti un pieļautas daudzas kļūdas. Lai ieņemtu pirmo vietu grupā un iegūtu sev ērtākus pretiniekus ceturtdaļfinālā rīt nepieciešams uzvarēt grupas pastarīti Austriju, kā arī jācer uz Krievijas uzvaru pār Itāliju."

Mūsu puiši svētdien, 8. janvārī, plkst. 13:00 (pēc Latvijas laika) aizvadīs izšķirošu spēli pret Austrijas izlasi.

Šo spēli būs iespēja vērot tiešraidē - https://www.youtube.com/watch?v=7mGE6gLe0tI&feature=youtu.be

 

Izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras apakšgrupas divas labākās vienības, kā arī divas trešo vietu ieguvējas.

 

No 3. līdz 10. janvārim Zviedrijā, Estersundā norisinās Pasaules junioru čempionāts kērlingā B grupā. Čempionātā piedalās 44 komandas puišu un meiteņu konkurencē, kuras sacenšās par vietām A grupā, lai jau š.g februārī piedalītos Pasaules čempionātā junioriem A grupā, Phenčjanā, Dienvidkorejā.

Latvijas puišu izlase spēlē A apakšgrupā ar Austrālijas, Čehijas, Itālijas, Krievijas, Lietuvas un Austrijas komandām. Savukārt mūsu meitenes sacenšās B apakšgrupā ar Čehijas, Spānijas, Igaunijas, Norvēģijas, Rumānijas un Skotijas izlasēm.

 

 

Izlases sacensībās piedalās ar Latvijas izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji