Ventspils ledus arēnā kērlinga komandas jau 13. reizi cīnīsies par Ziemassvētku kausu

Šajā nedēļas nogalē, 17.un 18.decembrī, Ventspilī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ”Ziemassvētku kauss 2016” - Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus arēnā kērlinga komandas jau 13. reizi cīnīsies par Ziemassvētku kausu.

 

Turnīrā piedalīsies 12 komandas ar spēlētājiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, tajā skaitā, Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs trīs Ventspils čempionātā spēlējošas komandas - «Pērles» un junioru komandas “Snowflakes” un “Ice Sorm”. Turnīrs dod iespēju komandām variēt ar sastāviem, tādējādi iegūstot jaunu spēļu pieredzi.

 

Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Turnīrā piedalīsies arī divas Latvijas ratiņkrēslu komandas “ALLIANCE” un “OPA!”. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Sestdien un svētdienas rītā komandas spēles aizvadīs grupās (A un B). Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā. Jau pēc pirmās spēļu kārtas komandas tiks sarindotas vietu secībā (punkti, uzvarētie endi, akmeņi), iegūstot savus nākamo spēļu pretiniekus pēc nosacījuma - jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pēc trīs spēļu rezultātiem tiks noskaidrotas labākās sešas komandas, kuras ceturtajā spēlē Zelta grupā cīnīsies par Ziemassvētku kausu un tradicionālo šī turnīra balvu – cūkas šņukuru, bet atlikušās sešas komandas Sudraba grupā cīnīsies par mazajiem Ziemassvētku kausiem.

 

Spēles:

17.decembrī

Plkst. 11:00Plkst

Lavīna (LAT) ALLIANCE (LAT) A grupa. 14:00

Ice Sharks (LAT) - Ice Storm (LAT) A grupa. 14

Team B (LAT) – De- ArCh (LTU) A grupa

Pērles (LAT) – Tālbraucēji - B grupa. 14

Plkt. 17:00

Plkst. 13.45

OPA! (LAT) – Snowflakes (LAT) - B grupa

Bad Santas (EST) – RUDZĪŠU KĒRLINGA KLUBS (LAT) –B grupa

A grupas 2. spēles

 

 

Plkst.16.30

B grupas 2. spēles

A grupas 3. spēles

 

 

18. decembrī

Plkst 9.00- A grupas 3. spēles

B grupas 3. spēles

 

Plkst. 11.45 - Sudraba grupas spēles

Plkst. 14.15 – Zelta grupas spēles

Laipni gaidīti skatīties spēles klātienē - ieeja bez maksas. Interesentiem tiks nodrošināta iespēja operatīvi sekot līdzi visu turnīra spēļu rezultātiem internetā - LKA mājaslapā www.curling.lv

Apbalvošana – plkst.16.45 Ledus halles 2.stāva foajē.

. 16:00

Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome un Latvijas kērlinga asociācija.Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”.

 

 

foto: Juris Presņikovs

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji