Svētdien Ventspils čempionātā kērlingā notiks pusfinālu cīņas
 Svētdien, 3. aprīlī, Ventspils Ledus hallē notiks Ventspils pilsētas 14. atklātā čempionāta kērlingā pusfinālu cīņas.
 
Pēc aizvadīto divu apļu spraigām cīņām astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos četriniekos, kas turpinās izspēli pēc page play-off sistēmas, pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā.
 
Kopvērtējuma tabula pēc divu apļu spēlēm (uzvaras-zaudējumi): 
1. Ostas celtnieks 12-2
2. Ventspils novads* 9-5
2. Versija* 9-5
4. Pērles 8-6
5. Lavīna 8-6
6. UCT 5-9
7. Klasika 3-11
8. Quattro 2-12
* - komandām , lai noteiktu vietu sadalījumu, bija jāizspēlē papildspēle 
 
Jāatzīmē, ka 2. apļa divu pēdējo kārtu spēles, kas notika 20.martā, bija ļoti saspringtas, jo līdz tam vietas augstākajā četriniekā bija nodrošinājušas tikai divas komandas - “Ostas celtnieks” un “Versija”, bet uz atlikušajām divām vietām ar vienādu punktu skaitu pretendēja trīs komandas – Pērles, Lavīna un Ventspils novads. Ventspils novada vīri spēja uzvarēt abas spēles, tajā skaitā arī komandu Pērles, kas vienāda punktu skaita gadījumā, savstarpējo spēļu sliktākas bilances dēļ, nedeva iespēju komandai Lavīna iekļūt labāko četriniekā. 
 
Savukārt, lai noskaidrotu regulārā čempionāta 2. vietas ieguvēju bija nepieciešama pārspēle, kas 25. martā notika starp komandām Versija un Ventspils novads, kur, turpinot sekmīgi aizsākto uzvaru sēriju, ar rezultātu 9:5 spēcīgāka izrādījās Ventspils novada komanda. 
 
3. aprīlī pirmajā spēlē tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri – pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp 1. un 2. vietas ieguvējiem komandām „Ostas celtnieks” un „Ventspils novads”, kā arī starp 3. un 4. vietas ieguvējiem komandām „Versija” un „Pērles”. 
 
Spēles Ostas celtnieks/ Ventspils novads uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu 10. aprīļa fināla cīņā par čempiona titulu, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar Versijas un Pērļu dueļa uzvarētāju, par otru vietu finālā. Savukārt, cīņā par bronzas medaļām 10. aprīlī tiksies pusfināla spēles zaudētājs un spēles Versija/Pērles zaudētājs. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā. 
 
Kluba junioru komandas „Quattro” un „UCT” čempionātā startē ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu. Čempionāta norisi atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija.
 
Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties kluba sociālā tīkla Facebook vietnē https://www.facebook.com/ventspilscurlingclub/ un interneta mājas lapā www.ventcurling.lv, visi čempionāta spēļu rezultāti tiek atspoguļoti arī Latvijas kērlinga asociācijas interneta mājaslapā http://curling.lv/turniri/ventspils-cempionats/2015/.
 
Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji