Noslēdzas Merv Fonger vizīte Latvijā

No 20. līdz 30. martam Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h viesojās Kanādas treneris Merv Fonger, kurš 2011. gada Pasaules sieviešu čempionātā kā Kanādas izlases treneris izcīnīja sudraba medaļu. Latvijā šis speciālists ieradās pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas uzaicinājumam uzlabot Latvijas labāko komandu, it īpaši nacionālo izlašu, tehnisko sniegumu.

Savas vizītes laikā trenerim bia iespēja strādāt ar Latvijas čempionāta četrām spēcīgākajām vīriešu un sieviešu komandām, kā arī 2015. gada Eiropas Junioru Izaicinājuma kausā startējušajām puišu un meiteņu izlasēm. Visām komandām tika nodrošināta iespēja noklausīties prezentācijas par kērlinga tehnikas pamatiem, kā arī iespēja strādāt ar treneri komandu treniņos. Papildus izlasēm tika nodrošināta iespēja noklausīties arī prezentācijas par psiholoģisko noskaņošanos spēlēm, kā arī tika aizvadīts seminārs treneriem.

Ņemot vērā, ka nebija iespējams visus Latvijas spēlētājus iesaistīt šajā apmācībā, Latvijas Kērlinga asociācija ir sagatavojusi video materiālus no prezentācijām, kā arī ir saņēmusi atļauju izplatīt visus Merv Fonger atstātos materiālus saviem biedriem. Informācija par piekļuvi video un prezentāciju materiāliem ir nosūtīta klubu pārstāvjiem. Ja informācija nav nonākusi līdz Jums, lūgums rakstīt uz curling@curling.lv.

Bildes no apmācībām pieejamas šeit.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji